Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha harmadik randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha harmadik randira egy vadászatra hívnának akkor elmennétek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 17:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ettől még nem ítélném el a másikat, a hozzáállásom sem változna meg, csak én nem szeretném kipróbálni. Meg aztán elgondolkoztatott a 10#-es válasz is - tényleg nem tűnik valami romantikusnak.
2016. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
6%

A család is vadászik és én is le akarom tenni a vizsgát, szóval én örülnék neki. Azok meg akik azt hiszik a vadászat nem több mint állatok öldöklése, elég tájékozatlanok a témában. Sokkal több. Vadgazdálkodás, etetők, lesek építése, az állomány folyamatos figyelése, betegség kigyomlálása, populáció szintentartása.

Nyugalmi időről se nagyon hallhattak, de mindegy, vaddisznók elé kukoricát szórni...

2016. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%

Nem!!!

Elhagynám! Nem szeretnék,olyan párt magam mellé,aki élvezi amikor megöl egy állatot!!!

2016. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%

22#

Erre fogod,mi?

Kíváncsi lennék,hogy te mit szólnál,ha egyszer téged lőnnének le miközben épp sétálnál csak úgy heccből,szórakozásból.

Lehet,hogy nem értek,úgy hozzá,mint te de ismertem pár vadászt és tv-ben is láttam már,hogy mindig valami kifogásuk van,mert nem merik bevallani,hogy élvezik amikor védtelen állatokat gyilkolhatnak..

2016. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Olyan szánalmasak itt egyesek.A 22-es jól leírja a vadászatot.Az több mint állatok lelövése.Etetik gondozzák az állatok tudom mert én is vadászom.Szoktam etetni őket.Figyelni a populációt hogy ne legyen se több se kevesebb.Figyelni hogy nem betegek.Stb.... De amig a tv-ben látod hogy csak ülnek a lesben és "sétáló" állatokat lőnek le addig ne akard megmagyarázni hogy mit csinálnak a vadászok.A vadász nem állatkínzó.
2016. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Bár még nem voltam vadászaton, izgalmasnak hangzik és szívesen kipróbálnám, így nagyon örülnék, ha általa részt vehetnék egy ilyen élményben. Régen ez minden ember életében természetes tevékenység volt így érdekelne, hogy milyen megporosodott "ösztönök", "érzékek" élednének fel bennem. Aki meg azt hiszi, hogy a vadászat csak a hobbiöldöklésről szól, az buta. Vannak olyan példányok, melyek veszélyt jelentenek a fajtásaira, mondjuk veszettek. Vagy ott van például az agresszív harlekinkatica esete is, hogy nincs természetes ellensége, túlszaporodnak és a mi hétpöttyöseinket is lassan teljesen kipusztítják. Ha rovarvilágban van ilyen, akkor valószínűleg az emlősök között is előfordulhat ilyen jelenség, de egy hivatásos vadász biztosan többet tud az állatokról, mint a fröcsögők, hogy "jajjszegénydecukcsimukcsinebántsadtepszichopatagörény".
2016. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Tibcsi, ez szép és jó, csak a hobbi vadászok nem hiszem, hogy ezekhez értenének... Az pedig létező dolog, hogy valaki ezt élvezi, miért nem lehet bevallani? Nem lesz tőle semmi bajod. Van aki ezt szereti, vagy aki azt...
2016. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az erdész is kivágja a fát akkor ő már rossz ember mert megőlt egy élőlényt.A vádasz gondozza az állatokat.Én nem élvezetből lövöm le őket.De ha most vinnék neked 20 kg vadhúst akkor biztos jól esne.Nem öltem állatot hobbiból sosem.Ne keverd a trófea vadászokkal.Meg amúgy is utána megeszik nem véletlenűl lövik le.Sokat kell tudni hozzá.Ismerni az állatokat a területet.. stb. De addig senki ne fikázza a vadászokat, amig csak tv-ben látjátok hogy ülnek aztán lőnek.Honnan tudjátok hogy az az állat nem-e beteg?
2016. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem azt láttam a saját szememmel és a tv-ben sem,hogy űlnek és néznek,hanem mennek és,ha megláttak valami állatot( őz,kacsa,vaddisznó,stb) lelőték..

Állat gyilkosok akik élvezik amikor lelőhetnek valakit ,csak ezt állatokon teszik.És nem merik bevallani csak a kifogás megy,hogy egyebek miatt.

Persze..

Eddig,egy vadásztól sem,azt hallotam,hogy szegény állat beteg,sajnos lekell lőnni,hanem,hogy jaj de finom vadhúst fogunk enni...

2016. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Azt hajtásnak hívják.De fogadjunk, olyant nem láttál hogy gidát vagy süldő malacokat löttek le.Vagy talán savanyú a szőlő hogy te nem kapsz részesedést a húsból.Hidd el nem hobbiból lövik le őket hanem a húsukért.Azért te is megeszed ,nem?
2016. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!