Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerb ferfikent bejohetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerb ferfikent bejohetek a magyar noknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok nemreg koltoztem munka miatt Magyarorszagra,ugy nez ki tartos allas lesz.Nekem nem vollt a csaladomban magyar,de olyan varosban eltem Szerbiaban ahol sok magyar el,eleg sok magyar ismerosom van,toluk ismertem meg a nyelvet.

Magyarorszagon szeretnek baratnot talalni legalabb amig itg elek,de sajnos eleg sok gyanakvast erzek itt a lanyoknal mikor meghalljak a nevem,es nemzetisegem.Magamrol annyit eleg hatarozott karakan ferfi vagyok,aki mindig kiall magaert,aki nagyon tud szeretni,aki nagyon tud gyulolni.Szerbiaban a legtobb ferfit ilyennek ismerem.Kinezetre is egy kicait deliesebb vagyok az itteni embereknel sotet hajam sotet szemem van.Sokan azt hiszik aki szerb az aggressziv ember,de en nem vagyok az!karakan ,nagyhangu az igen:)Lehet igy eselyem a magyar noknel?

27 eves vagyok


2016. febr. 4. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok választ adni a kérdésedre, viszont meg szeretnélek dicsérni, ügyes vagy, nagyon szépen beszélsz magyarul. :) Nekem is vannak itt, a Vajdságban szerb barátaim, de ők bezzeg nem tanulnak magyarul. :) Melyik városból jöttél? :)
2016. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Temerin:)
2016. febr. 4. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne kizáró ok bár egy picike bennem is van (nagyanyám nagyapja volt az és tőle van a vörös hajam meg a magasságom). Nekem tetszik a nyelv meg a gasztronómia is, meg alapból úgy vagyok vele hogy senkit sem lehet egy kalap alá venni.
2016. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed :)
2016. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy melyik városban telepedtél le, nálunk Pécsett viszonylag sok szerb buli volt régebben (nem tudom, hogy most mi a helyzet, de úgy tudom, hogy szokott lenni), ahol magyarországi szerbek tombolják ki magukat szerb és magyarországi szerb zenére, szerintem ott jó eséllyel indulnál!
2016. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm sokat járt ezekre a bulikra, mert vannak szerb felmenői, tud is szerbül (mint a barátai közül sokan) és imádja a zenéjüket.
2016. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!