Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be?

Figyelt kérdés
nem tudom mi velem a probléma az emberek szerint vicces vagyok és túl nagy az önbizalmam

2016. febr. 5. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet hogy az a bajod,hogy túl nagy az önbizalmad? Az sem mindig jó.. az jó,hogy valószínűleg oda mersz menni idegen lányokhoz,és az sem okoz gondot ha esetleg többen vannak.. viszont lehet hogy az ismerkedési stílusoddal van baj, mert túl nagy az önbizalmad,és az a rovására megy?
2016. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha van önbizalmad, de ha túlzásba viszed saját magad fényezését akkor az már inkább annak a jele hogy egyébként önbizalom hiányos vagy és csak el akarod hitetni másokkal ennek az ellenkezőjét. Pl ha 40 kiló valaki vasággyal együtt, de mindig úgy közlekedik mint aki épp elhagyott két dinnyét és folyton adja a keményet, arról inkább az ugrik be hogy szánalmas, nem pedig az hogy húúú mekkora önbizalma van.

Az a lényeg hogy legyél tisztában az értékeiddel 100%osan, és annál ne akarj többnek mutatkozni. A humor pedig eleve jó pont, azt bírják a nők.

Igazából sokan ott csúsznak el hogy nem teszik meg a szükséges lépéseket és így az egész tovább csúszik haverságba/barátságba, onnan meg már nem nagyon van visszaút.

Ha valaki tetszik akkor azt jelezni kell mindig, randi esetén apró érintésekkel, közeledéssel, ha már kicsit jobban megy akkor átkarolással, vagy egyéb apró gesztusokkal, mosollyal, olyan megszólításokkal hogy "kedvellek" "jó veled lenni", ilyesmi. De ha a 3-5 randi körül legkésőbb nem csattan el egy csók akkor az a kapcsolat már jó eséllyel úszott.

2016. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából van aki tetszik és tudja is,de én viszont nem tudom hogy én tetszek-e neki
2016. febr. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!