Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy lánnyal, aki tök normális, és kb kiegészítjük egymást, viszont előjönnek "apróbb" problémák. Az egyik ilyen - nincs rá jobb kifejezés -, hogy büdös a szája, de még a szabadban is egy méterről lehet érezni ha elneveti magát, stb... én meg olyankor nem veszek levegőt. Mit tegyek ebben a helyzetben?

A másik dolog, hogy többször azt vettem észre, hogy wc-zés után nem mosott kezet, aztán folytatta az éppen aktuális tevékenységet, szerencsére enni nem láttam még utána. Szóljak neki? Egyébként 29F 27L



2016. febr. 6. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a száj még egy dolog,megkínálod rágóval.


De ez a kézmosás dolog übertré! Legyen nálad kézfertőtlenítő zselé és fertőtleníítsd a kezed,utána mond,h nyomsz az övére is.(azt hiszi majd,h simogatni akarod a kezét).


Ez a 2 lehetőség van.Vagy hagyod az egészet.

2016. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igénytelen.Szerintem hagyd.Milyen lehet neki odalent...
2016. febr. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kezmosas hianya szimpla igenytelenseg. A budos szaj viszont sokminden jele lehet, akar gyomorbetegseg, reflux vagy rossz fog is okozhatja...

Probalj meg beszelni vele, ha megsertodik rajta, hagyd.

2016. febr. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hamar otthagynám. Huszonhét éves embert ne kelljen már alapvető higiéniára tanítani. A szájszag és a kézmosás hiánya ugyanonnan ered. Igénytelenségből.
2016. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!