Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok nekem olyan helyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok nekem olyan helyet, ahova el lehet menni randira, és nem az a beülös kávézó és kész?

Figyelt kérdés

Valami aktív elfoglaltság lenne jó leginkább. Az első randin billiárdoztunk, majd megbeszéltük, hogy megyünk moziba , mert mindketten meg akarunk nézni egy filmet , viszont harmadiknak, valami aktív elfoglaltságot gondoltam volna ki megint, csak nem tudom mi lenne a jó. Az a baj ,hogy tél van, és korlátozottak a lehetőségek.


Hogy mire is gondolok, billiárdozni voltunk, az tehát kilőve, de pl ismerek egy board game cafét, na pl ilyen is szóba jöhet, csak az a baj társasozni ketten nem jó, szóval ez ezért kilőve. Bármilyen ötletet megköszönnék :)


2016. febr. 7. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy elég nehéz bármit is mondani, hogy nem írod le, hogy hol laktok helyileg. Mivel én mondanám pl. az állatkertet, de ha nincs a közeletekben, akkor kilőve ez a program is.
2016. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A párommal rendszeresen járunk a Board Game Caféba, nagyon jó társasjátékok vannak, amiket ketten is lehet játszani :). Lehet, érdemes lenne azért benézni oda.

Amúgy nézelődj a Qponverzumon. Mi is ott szoktunk, nagyon jó programokat lehet kifogni. Pl. a Pólusban van egy tükörlabirintus, 1500 alapból a belépő, mi 2000-ért vettük ott kettőnknek. Meg hirdetnek egy csomó minden mást. Próbáld ki :)

2016. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bowling, szabadulós szoba
2016. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, Budapest, az lemaradt
2016. febr. 7. 21:26
 5/5 anonim válasza:
Az újbuda centernél van egy tök jó hely, ahol falat lehet mászni, nekünk nagyon bejött. De ajánlom, hogy néz körül qponverzum oldalán, teli van kuponokkal és rengeteg ötletet ad és kedvezményt.
2016. febr. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!