Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet túl dúrva voltam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túl dúrva voltam vele az első randin? De nem volt igazam?

Figyelt kérdés

15 percet vártam rá és még fel sem hívott. Interneten ismerkedtünk meg és ez volt az első randi.

Emiatt hogy ott vártam rá nagyon leszidtam igaz nagyon felemeltem a hangom de igazam volt. Jó igaz bocsánatot kért de én azzal mit kezdjek....

Utána azt mondta hogy akkor elmegy. Mondtam neki ezek után el ne merjen menni. Aztán szerencsére mondta hogy jó akkor nem megy. Randi ideje alatt is csendes volt és elég feszült lehet megbántottam de még ő legyen megsértve..... Következő talit hogy beszéljem meg vele, kérjek én bocsánatot?


2016. febr. 10. 07:33
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%

Alap lenne te taho, 15 perc nem a vilag vege.

Inkabb azt ereztetted volna vele, hogy orulsz amiatt, hogy eljott.

Sok sikert nem hiszem, hogy sokra fogod vele vinni.

2016. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%

Kezdjük ott, hogy te vagy a pasi, vagy a csaj? Ha a csaj, akkor tedd amit jónak látsz, de pasiként én azt mondom, aki az első randiról késik, az nem férfi... (Persze hacsak nincs extrajó kifogása)


Ha pasi vagy és lecsesztél egy nőt mert az késni mert... Akkor szintén nem vagy férfi... :D

2016. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egy ilyen pocsék randi után te miért reménykedsz folytatásban?

Neked nem volt szimpatikus, mert késett, és neki sem voltál te az, ha innentől már beszélgetni se volt kedve, amit maximálisan megértek.

Az első benyomás tartós, én a helyedben nem erőltetném a dolgot. Könyveld el, hogy ez ennyi volt, és ha mégis keres és randira hív, akkor legyél hozzá kedves, és érezd magad nagyon szerencsésnek.



Én biztos nem várnék senkire 15 percet, főleg ha ennyit nem ír, hogy bocs de kések, és tíz perc után elhúzok haza. De ha már megvártad, és bocsánatot is kért, nem illik leordítani a fejét. Gondolom amúgy is ilyen a habitusod, és ez szemmel láthatóan nem jött be.


Tök mindegy, hogy jogos vagy nem jogos a sértődés, ez mindenképp egy elég sza.rul sikerült első találkozás, én innentől nem erőltetném a folytatást.

2016. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és ettől még bejött, jó csaj jó mellekkel ezért akarom a folytatást
2016. febr. 10. 07:41
 5/47 anonim ***** válasza:
91%

Ja,kicsit durva voltál,mellette még jó nagy paraszt is vagy,de valakinek ilyennek is kell lennie.

15 perc.

2016. febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis esze a csajnak,elhajt a pitsába.
2016. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
39%
2. persze csajként rendben lenne a lecseszés? kettős mérce?
2016. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
7. Hát szerintem inkább a férfi részéről lenne rendbe mert férfi az férfi. Nem hiába mi vagyunk a világ vezetői pl obama putyin stb. Egy férfinak ennyi tisztelet jár
2016. febr. 10. 08:01
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda elbaszott vilagnezet :D
2016. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,szerintem jobb,ha többet nem kommentelsz,egyre sötétebbnek tűnsz:D
2016. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!