Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy 22 éves csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy 22 éves csajjal de nagyon balfék voltam, ennek ellenére holnap megint találkozunk Első randin vadasparkban sétáltunk Most hősök terén találkozunk Nem lesz gáz, ha megint csak sétálunk és beszélgetünk, vagy kéne vmi mást csinálni? (F21)

Figyelt kérdés

Várom az ötleteket!!!

Ja, és eddig még egy ft-ot nem költöttem rá... Az gond? 2. randin már illene költeni rá?


2013. aug. 27. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nemgáz, de ha látsz valami helyet üljetek be, valamit meginni, ne csak séta meg az uncsi.
2013. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy arcrapuszi minimum, meg hívd el pizzázni legalább.
2013. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy balfék voltál?
2013. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell rá költeni, max egy 1-200ft-os sütit ne sajnálj tőle.


és "ha nem érinted meg olyan mintha semmit sem csinálnál"

2013. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, vegyél neki egy szűrme bundát és kérd meg, hogy más ne legyen rajta aztán a kapd el szobrok mögött!!!
2014. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!