Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton randim lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimlegorn32 kérdése:

Szombaton randim lesz egy lánnyal. Addig eljutottam, hogy elviszem moziba, utána pedig eszünk valamit. De utána mit csináljunk? Hozzájuk vagy hozzánk nem akarok még elmenni, mert csak a második randink, de nem tudok semmi más egész estés programot.

Figyelt kérdés
Randi, program, SOS

2016. febr. 10. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus séta keretében hazakíséred, és elbúcsúztok az ajtóban.

Ez teljesen kerek program, nem kell ennyire rágörcsölni az egészre.

2016. febr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A mozi és utána a közös kajálás szinte egész estét.Mozi előtt találkoztok félórával,ott beszélgettek,film után is vacsora közben beszélgettek,és el is ment 3 óra.


Utána megkérdezed elkísérheted-e hazáig,és az is 1 óra(vagy kevesebb?).

2016. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Séta? Vagy esetleg be ültök valahová inni valamit? Ott legalább tudtok beszélgetni is.:)
2016. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elején, ismerkedésnél nem is kell feltétlen "program".

Én pl akivel egy hullámhosszon vagyunk, simán elbeszélgetek 5-6 órán keresztül is akár egyetlen tea mellett. Egy randin szerintem ez a fontosabb, hogy megismerjétek egymást, nem pedig menő programokat szervezni.

2016. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Mozi? Komolyan? A világ legidiótább randihelyszíne, mivel kb. semmit nem tudtok csinálni, csak bambuljátok a képernyőt másfél-két órán át.

Egy kávéház pl. sokkal jobb lenne, beszélgethettek, ilyesmi.

2016. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mint írtam. Második komolyabb randink lesz. Moziba azért megyünk, mert van egy vígjáték (A fekete ötven árnyalata), amit mindketten meg szerettünk volna nézni.

A hazakísérés azért nem menne, mert Székesfehérváron találkozunk és mindketten messze lakunk onnan, ráadásul két különböző irányban. :D

2016. febr. 10. 09:47
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor az állomásig kísérd :)
2016. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem feltétlenül kell több program, nekem ennyi második randin bőven elég lenne.
2016. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az a gázos, hogy az utolsó busza szombaton, 22:40-kor megy, akkor pedig még nagyban a moziban leszünk, mert a 20:30-as vetítésre foglaltam jegyet, utána pedig még elmennénk egy tuti étterembe.

A következő busza pedig reggel 7-kor lesz. :/

2016. febr. 10. 10:05
 10/16 aperitif ***** válasza:
94%
Ez tényleg gáz. Ez egy nagyon rosszul megszervezett randi.
2016. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!