Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 év után elhagyott a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után elhagyott a párom, nem bírom, meg akarok halni, vele képzeltem el az egész életem, ő a lelkitársam, a mindenem. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

A mi kapcsolatunk egy igazi mesébe illő szenvedélyes szerelem volt, egymásnak lelkitársai voltunk, mindent együt csináltunk, együtt éltünk, nem bírtunk betelni egymással Nagyon törődtünk egymással, ő mellette teljesen biztonságban éreztem magam, már a puszta jelenléte is megnyugtatott, az érintése, minden. Ő volt az én tökéletes álmom. De sajnos az utóbbi fél év- 1 évben nagyon sokat veszekedtünk, legtöbbször miattam, sokszor "szívtam a vérét", ordibáltam minden kis hülyeség miatt. Egyszerűen nem voltam türelmes, igazi zsarnok lettem, szörnyen viselkedtem vele. Azt mondta teljesen kiöltem belőle az érzéseket. 3 hónapja kaptam tőle még egy esélyt, hogy megváltozzak és akkor nem hagy el. Nem sikerült, ez után még vagy 4x kaptam utolsó esélyt, de nem sikerült betartanom az igéretem, túl heves voltam :( Tegnap mondta hogy vége, ő már csak szenved és egyáltalán nem akar már tőlem semmit, nem is érez semmit. Ma még győzködtem, hogy adjon egy újabb utolsó esélyt, hátha megváltozok mert én nem tudok nélküle élni.... De nem ad. Egész nap nem ettem semmit, hányingerem van, megy a hasam az idegtől.... Nem bírom, úgy érzem már soha nem lehetek ilyen boldog senkivel! Ő az életem értelme, és most elment, 5 év után vége lett....

Mit csináljak, hogy kibírjam? Legszivesebben állandóan hívogatnám meg keresném meg győzködném, hogy próbáljuk meg, de látom hogy ő szenved ettől. Nem bírnám elviselni ha egyszer más lánnyal látnám, bele őrülnék. Kérlek segítsetek! :(


22/L



2014. jún. 26. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%
Cumizz le és visszaszerzem
2014. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Vannak barátaid? Tölts velük sok időt, és sírd ki magadból... Tudom nagyon nehéz, én is hasonló helyzetben vagyok.

Ha van kedved kibeszélni velem csak írj nyugodtan!

19/L

2014. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad, ez már elúszott. Viszont ne legyél ilyen gyenge, hogy összeomlasz, mert egymagadban nem tudsz teljes emberként élni. Én is 22 éves lány vagyok, szintén 5 éves kapcsolatom van, de sose gondolnám azt, hogy ha szakítanánk valamilyen oknál fogva, ne találnám meg mással a boldogságot. Te most csak azért látod olyan kilátástalannak a helyzetet, mert beleszoktál abba, hogy van valakid, és nincs a környezetedben olyan fiú, aki meg tudna benned mozgatni bármit is. De majd idővel jön. Engedd el ezt a fiút, valószínűleg tényleg tele lett a töke, de ettől függetlenül szedd össze magad, ne omolj össze, mint valami lelki roncs. legyél erős, független nő, most vagy fiatal.

Máskülönben elgondolkodtató, hogy szívtad a vérét. Talán nem szeretted már úgy, mint régen? Ha egy kapcsolatban elkezd behisztisedni a másik fél, általában már nincs benne annyi szerelem.

2014. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos Te cseszted el. Mit vártál,a végtelenségig kitart? Amúgy foglald le magad. Bármivel. El kell terelni a gondolataid. Nem lesz könnyű
2014. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Én is így voltam. Annyi különbséggel hogy én szakítottam mert nem akartam önző lenni. Sokat szívtam a vérét minden apróság miatt csesztettem. De mondtam hogy szakítsunk mert ez így sehova nem vezet. 2év telt el a szakításunk óta ő most megkeresett igaz van barátnője de azt mondja hiába van nyugodt élete az a tűz az igazi ami velem volt. Újra el kezdtünk randizni. És majd meglátjuk. Azt tanácsolom hagyd ha szeret a hisztikkel együtt szeret és majd visszatér hozzád ha nem akkor nem ő volt az igazi
2014. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Edd meg, amit főztél.

Komolyan kellett volna venned a párod és a problémáit. Hát ez van.

Próbáld lefoglalni magad, sportolj, olvass, lógj a haverokkal, stb.

2014. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vannak barátaim én csak neki éltem, ő volt a legjobb barátom és a szerelmem is egyben.

Szerettem én nagyon, csak az életemben most van sok probléma és emiatt feszültebb vagyok és ezért voltam ilyen házisárkány :(

Tudom jól hogy az én hibám, épp ezért ilyen nehéz. Legszívesebben verném a fejem a falba, hogy ilyen hülye voltam és elcsesztem az életem!! Bármit megtennék hogy visszakapjam, bármit!! De most kb meghalok annyira rossz, hiányozni fog az az életforma amit vele éltem, minden hiányzik ami vele kapcsolatos, mindenhol őt látom... :'(

2014. jún. 26. 18:37
 8/22 Költőnő? ***** válasza:
Van ez így. Idővel jobb lesz lassan.
2014. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 MolotovPunk ***** válasza:

Nos.Én lassan 3 hónapja vagyok szingli másfél év után.Igaz nem volt olyan hosszú idő,mint a te kapcsolatod,de mikor szakított velem a barátnőm nagyon fájt.Mi is sok mindent közösen együtt csináltunk.De már túl tettem magam ezen.Nem érdemes ezen siránkozni.

Azóta ismét többet lógok haverokkal-barátaimmal.

Viszont tudok erre egy videót ajánlani,ami kb erről szól.Kicsit durva lehet,de szerintem tökéletesen jól elmondja a fickó.


http://www.youtube.com/watch?v=BNdhb0Rfa10

2014. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nincs annál rosszabb dolog mint amikor elmegy valaki aki fontos volt :((((( Olyan ez mint a halál vagy a drogelvonás, az orvosok szerint legalábbis...

Pedig a mi kapcsolatunk csak olyan plátói volt, nehéz elmagyarázni...

Én 31 éves pasi vagyok, utána 2 hónapig folyamatosan ittam, aztán kaptam egy idegösszeroppanást :) aztán 2 hónapja nyugtatókon élek, de ennek semmi értelme így.

El kell fogadni hogy nincs , annak semmi értelme hogy emészted magad, én 4 hónapig csak gondolkodtam hogy hol rontottam el, mit csinálnék másképpen stb, túl kell ezen esni, aztán rájöttem hogy semmi értelme, ha így haladok a híd alatt végzem vagy megölöm magam, a másik lehetőség hogy összeszedem magam, emellett döntöttem, csak nagyon nehéz még most, de remélem tán csak jobb lesz valamikor. Én teljesen elrontottam, már nincs esélyem de szerintem te még próbáld meg, hátha ad még egy esélyt.

2014. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!