Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talalkozok hétvégén azaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozok hétvégén azaz Szombaton egy lánnyal. Nem rég ismertem meg csak suliba beszéltem vele és ugye vasárnap meg valentin nap? De most talizunk elsőnek. Vegyek e neki valamit?! (kajalni megyunk egyébként)

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy szál virággal meglepheted ha a szombati randit sikeresnek érzed.:)
2016. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten Valentin-napra ne vigyél semmit, de a randira vihetsz egy szál virágot, az igazán szép gesztus. (De semmiképp ne vörös rózsát.)
2016. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
miert nem vöröset?
2016. febr. 11. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Első randira szerintem túlzás, és amúgyis elcsépelt. Ha rózsa, akkor legyen inkább fehér vagy rózsaszín, az szebb és szolidabb. De bármilyen más virág jó lehet. :)
2016. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!