Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másodjára találkozok nemsokára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodjára találkozok nemsokára egy álomszép nővel, illik valamit vinni (elsőre kapott), illetve hova illik meghívni?

Figyelt kérdés

#találkozó #növelés #illik #vinni #álomszép #(elsőre kapott) #meghívni?
2015. okt. 18. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Oda, ahova nem meseszep alomnot is vinned. Kicsit vicces, kintha dicsekedni jottel volna, nem tanacsert. Vagy csak felszines vagy?
2015. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Vasárnap nyitva van egyáltalán bármi is? Elég trágya idő is van ráadásul, úgyhogy hívd fel magadhoz xbox-ozni. :D
2015. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen, vasárnap és ünnepnapon is nyitva vannak vendéglátó egységek...ahol lehet vacsorázni, ebédelni meghitten...

De aki plazaba akarja vinni a csajokat kirakatot nézni vagy bent körül nézni vagy vásárlós randit tartani,a z most tényleg nem tud, igazad van....

2015. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell szerintem másodikra vinni semmit, max hívd meg egy kávéra. Attól függ milyenek vagytok, én valószínűleg most valami bentülős jópofa helyre mennék, pl zoocafé. Bár a macskaszőrre allergiás vagyok úgyhogy lehet mégis kimaradna :(
2015. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne vidd olyan helyre, amit nem ismersz, vagy ahol nem vagy magabiztos.

Attól, hogy "álomszép" - ő is egy nő, aki lehet, akar tőled valamit, ha már másodszor találkoztok, szóval viselkedj természetesen.

2015. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Randiztam egy sráccal, aki munden egyes randira hozott nekem valamit és iszonyú kellemetlenül éreztem már magam. Üljetek be enni valami snacket, igyatok hozzá egy pohár bort és lehet beszélgetni.
2015. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csinaltasz neki egy szep csokor viragot es elviszed egy nivos etterembe az alomszep nodet hogy eltud buvolni
2015. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem akartam nagyzolni, nem azért fogalmaztam így, hanem azért, mert nem szeretném elveszíteni. Rendben, akkor most nem viszek semmit és beülünk vhova :)

Köszönöm a tanácsokat.

2015. okt. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!