Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a lányt? F/22

Figyelt kérdés
2 hónapja ismertük meg egymást egy társkereső oldalon. Meglepően jó volt a beszélgetés úgy éreztem ez lány különleges mert minden amit kerestem megvan benne.És ez a találkozásokon is kiderült. Beleszerettem. Viszont egy idő után részben az én részben az ő hibájából nem tudtunk találkozni. Majd felkerült egy közös kép a volt barátjával az egyik képmegosztóra. Kérdőre vontam hogy mi ez. Erre ő megsértődött hogy nyomozok utána. És megszakította a kapcsolatot velem. Arra gondoltam hogy küldök egy üzenetet neki rádión keresztül mikor felhívják. Vagy inkább neki kéne most engem keresnie? Mert lehet csak barátok és jóban vannak azóta mióta szakítottak. Bár a srác megcsalta többször is.

2016. febr. 14. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint az exe! Másképp nincs esélyed.
2016. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annyi alapján, amit ide leírtál, a következőket tudom mondani.


Attól, hogy te beleszerettél, ő még nem biztos. Hogy alakultak a találkozások, csók, kézenfogva sétálás volt-e?

Ha nem találkoztok, és nem is tartjátok közben a kapcsolatot, akkor ő mégis mire várjon?

Ha nem jártatok, akkor nem tartozik egyáltalán semmilyen elszámolnivalóval feléd arról, hogy kivel fényképezkedik, kivel tölti az idejét.

2016. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már terveztük a jövőnket pontosabban ő volt aki leírta hogy mennyire szeretne velem lenni. Csók nem volt mert csak 2x találkoztunk de így is kialakult egy kölcsönös vonzalom mert folyton írta hogy hiányzom neki és hasonlók. Csak mivel 80 km-re lakik így ez is megnehezítette a találkozót. Viszont nagy a büszkesége és ha azt mondtam felhozom pestre akkor nem fogadta el.
2016. febr. 14. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez sajnos most egy keserű tapasztalat, és tovább kell lépned!

Írni akármit lehet, de ami igazán mérvadó, azok a tettek. Nem szabad olyan szekér utàn futni, ami nem vesz fel, akármennyire is szar érzés, hogy nem jött össze.

2016. febr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdettől fogva csak hülyített a csaj.
2016. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, utsó. De azt kevés csaj viseli szívesen, ha kisajátítható eszköznek tartják. Ott cseszted el, kérdező, hogy felelősségre vontad. (Meg ott, hogy távkapcsolatba bonyolódtál, de az egy másik történet.)
2016. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérlek ne küldj rádión dalt, nagyon ciki.

Értelmesen hívd fel telefonon, vagy inkább írj egy üzenetet neki, hogy nem akartad megbántani, szeretnéd még folytatni vele stb. Arra meglátod hogyan reagál. Ha nem, akkor ez ennyi volt.

De azért résen is lennék, hogy pontosan mi ez az ügy a volt baráttal...

2016. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!