Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIT csináljunk ma a pasimmal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT csináljunk ma a pasimmal? Frappáns ötleteket kérek.

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Szilvásbuktát.
2016. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Semmit.
2016. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Társasozzatok. Mondjuk Ki nevet a végén, de úgy, hogy akit kiütnek, az iszik egy felest.

Vetkőzős póker?

Ebben a hideg, pocsék időben nekem nem lenne kedvem kimozdulni, valami ilyenben gondolkodnék.

2016. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ti tudnátok eldönteni a legjobban igazából. Esős idő van ezért gondolom marad valami otthoni program. Ha tudtok akkor főzzetek vagy süssetek valamit a konyhába(közösen) szerintem jó közös program lehet belőle, utána meg csináljátok ami jól esik, pl film vagy póker vagy bármi ilyen játékféle vagy éppen egymással is játszadozhattok.
2016. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk játszani a gépen ilyen legos játékkal, van harry potteres, indiana jones-os stb, és lehet egyszerre 2-en játszani vele :D
2016. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyéb ötletek?
2016. febr. 15. 11:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kis mozgás úgy sem árt, csináljatok otthon páros tornagyakorlatokat, vagy jógázzatok. Jó lehet ilyen időben takarítani.

El lehet menni moziba, színházba, kiállításra (ha van), menjetek melegvizes strandra.

2016. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegyetek be egy jó filmet, menjetek el várost nézni, diszkó, mozi, romantikus vacsorára, masszázsszalon, olyat amit eddig mindig is szeretettek együtt csinálni.
2016. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Termál fürdő, barlang fürdő, felkocsikázni a kékesre, vagy olyan helyre ami közel van hozzátok, én mindenképp valami kinti dolgot csinálnék, kivéve ha zuhog az eső, de ha nem egy kis rossz időbe senki sem halt még bele. Ruha van fel lehet öltözni, végén meg lehet spékelni a napot egy laza kajáldába beüléssel.
2016. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyereket.
2016. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!