Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok ötleteket mit csinálju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok ötleteket mit csináljunk a párommal szilveszterkor, hogy emlékezetes maradjon az első közös szilveszterünk?

Figyelt kérdés
Sose tudunk semmilyen programot kitalálni amit élvezzünk. Ha találkozunk, szinte csak az ágyat bújjuk, eszünk, iszunk (persze ő fizetett mindig, nekem már rosszul esik mennyit áldoz rám, pedig én nagyon megnézem mire mennyit költenék), sétálunk. Másra nincs kedvünk, erőnk vagy épp nem tudunk semmi programot kitalálni, amit élvezzünk mindketten. Eléggé lapos részemről így a dolog. Távkapcsolatban vagyunk, de szeretnénk a szilvesztert emlékezetesen együtt tölteni. Nem foglaltunk le semmit, szerintem már nem is igen kapnánk helyet. Én nem akarok valami más helyre utazni, mert amúgy is rengeteget utaztam mostanában, és költeni sem akarok szállodára stb. Nem akarunk társaságban lenni sem, de én annyira amellett sem vagyok, hogy otthon üljünk végig. A legjobb ötletem az a társasozás... de szerintem ketten azt is megunjuk fél óra alatt max, aztán jön a tusolás, ágybabújás. Lécci segítsetek, mert kezd összetörni ez a dolog... első kapcsolatom, még új is, meg keveset is találkozunk, én meg nem értek az emberekhez, kapcsolatokhoz. :(25 L

2015. dec. 25. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt a kapcsolatot inkább hagyni kéne, szilveszterkor meg elmehetnétek inkább külön-külön új pár után nézni, olyat akivel jól is érzitek magatokat együtt...
2015. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha társasoznátok, de társaságban? Aztán mikor megunjátok leléptek, vagy hazakülditek a vendégeket. Persze finoman. :)


Délután pedig mondjuk elmennétek korizni, persze csak ha megoldható a közzelben?


A párod mennyi idős?

2015. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem tenném tönkre ilyen hamar.... Nem az a baj, hogy nem érezzük jól magunkat, hanem hogy én nem vagyok szerelmes típus és semmit sem tudok kb élvezni. Ő nagyon szeret, és szeretne engem is boldogabbnak látni, csak egyszerűen én félek az egész kapcsolatosditól és az érzelmektől... Szóval ettól eltekintve, próbálnám valahogy építeni a dolgot, elfogadni, szeretni, vágyni rá, ezért szeretném tudatosan felkészíteni magamat és esélyt adni, élni a lehetőséggel, hogy végre egy srác nem azért lenne velem, mert kell a lyuk.
2015. dec. 25. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Gyereket.
2015. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Kössz" a tippet, de a családtervezés nem egy éjszakás projekt.


Az a baj, egyikünknek sincs egyébként társasága, közös meg még annyira sem.

2015. dec. 25. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Swinger!
2015. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok buliba menni, akkor napközben mozduljatok ki, korizzatok, kiránduljatok, igyatok forralt bort, forró csokit, fárasszátok le magatokat, aztán este már lehet a meleg lakásban összebújni meg kettesben pezsgőzni. De talán még nem késő keresni valamilyen last minute szállást, ha meggondolod magad. Télen valahol egy természetközeli szállóban a fűtött jacuzziból nézegetni a ködös tájat - tök romantikus :D De egyébként úgy érzem, ez nem csak szilveszteri probléma, hanem generális. Főzzetek/süssetek együtt valami finomat :) Mi sokszor rendelünk és viszonylag sokat járunk étterembe is, de az együtt főzés szerintem tökjó közös program, ált. minden héten beiktatjuk. Vegyetek valami komolyabb társasjátékot, amivel több óra egy-egy menet és ami mindkettőtöket érdekelne. Esetleg áthívhattok másokat is játszani. Nincs semmilyen közös hobbitok, érdeklődési körötök? Te miket csinálsz, ha nincs veled, ő mit csinál? :) Ha van közös pont (vagy csak érdeklődtök iránta), akkor aköré lehetne szervezni közös programokat. Ha szerettek fürdőbe járni, menjetek, télen is hangulatos, szauna, masszázs stb... Közös sport? Pl. squash, tollas. (Bár nyilván a településtől is függ, hogy helyben milyen lehetőségeitek vannak.)
2015. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!