Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendőm, ha a srác nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendőm, ha a srác nem mer lépni?

Figyelt kérdés
Múlt héten szerdán a munkahelyem portás bácsija egy hatalmas csokor virággal állított be, hogy egy pasi küldi nekem. Életemben nem történt még ilyen, pechemre nem hagyott benne semmi üzenetet. A munkatársaim látták a srácot, állítólag pont az esetem, az én korosztályom. Nagyon meglepett a dolog, de a portás bácsinkat is, annyit tudott csak kihúzni a srácból, hogy Dávid a neve, mert nagyon zavarban volt. Két nappal később visszajött és érdeklődött a portán, hogy örültem-e a virágnak, ekkor egy tulipánt találtam a szélvédőmön (az összes virág épp olyan színű volt, mint az autóm, tehát még erre is figyelt.) Most kedd van és péntek óta semmi hír a srácról. Szeretném megismerni, ha mást nem, megköszönni a meglepiket. Viszont így nem fogom tudni... mit tegyek?
2016. febr. 16. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg portásbácsinál hagyj egy üzenetet ennek a Dávidnak.
2016. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt már megtettem. Viszont ahogy telnek a napok egyre jobban feladom, hogy így fog megtalálni a Nagy Ő-m, mint a filmekben :) Jöhetne még egy kört felénk, megbocsájtom, ha virág nélkül teszi azt...
2016. febr. 16. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerezz neki jarokeretet. Rosszabb esetben kerekesszeket
2016. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha no lennek, frankon megijednek egy ilyen orulttol. Szerintem ha a srac megsem az eseted /leginkabb erre vagy szerintem kivancsi/ akkor egybol atlenyegul a szedben zaklato elmebetegge.
2016. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A zaklatás ettől igencsak messze áll, még akkor is, ha nem lesz az esetem a pasi. Nagyon szép gesztus a mai világban, hogy egy ismeretlennek próbálunk meg így bevágódni. Én ezt díjazom, még akkor is, ha nem fog külsőleg bejönni. Felnőttek vagyunk, nincs ebben semmi baj, ha megbeszéljük. Nem jöhet be mindenki, akinek én igen és fordítva is igaz. Viszont nagyon szeretném látni, megismerni. Mondom, legalább illendően megköszönném és mindenki menne a dolgára :) csak jelentkezhetne már.
2016. febr. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!