Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan viszonyulnátok egy olyan lányhoz, aki sokkal többre becsül egy doboz energiaitalt, mint egy szép csokor virágot?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 15:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A virágot általában valamit jelképezve (szeretet,szerelem,figyelmesség,stb.) adunk valakinek, ha valaki így tekint mondjuk az energia italra, és így fogadja tőlem,akkor azzal nincs semmi baj.Mellesleg lehet, hogy azért issza az energiaitalt az illető mert szereti az ízét. tehát a gondolatmenet elejére visszatérve az energia ital olyan is lehet mint mondjuk egy doboz bonbon, csak ezeknek a jelképes értékén túl még élvezeti értéke is van. :-)
2016. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést, egészen másra jó az energiaital meg a virágcsokor. Ennyi erővel összehasonlíthatnád a csípőfogót is a krumplihámozóval, hogy melyik a hasznosabb tárgy.
2016. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Úgy viszonyulnék, hogy mindkettőnknek vennék Valentino Rossis Monstert és együtt meginnánk. Gyűlölök virágot adni.
2016. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
most ezzel vágsz fel, vagy mi? :D
2016. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nekem szimpatikus lenne, mert nem szeretem a virágcsokrokat, csak a cserepes növényeket. drága, és pár nap alatt elhervad, szerintem pazarlás, és a virággal szemben sem fair.
2016. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Há' nézd, kérdező, ha ezen felül raádásul intravénásan még döfködi is saját magát, kész főnyeremény, ki ne hagyd! Esetleg együtt ihatnátok a lovakkal debrői hárs energiavájúból, lehet, hogy ez szíve nyerítése. Ne legyél semmi jó elrontója, fő az optimizmus, csak oda ne égjen! :)
2016. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok, mi ezzel a baj? Imádom az energiaitalokat (nem kobra meg ilyen gagyik) szerintem finomak és mértékkel fogyasztva sokat segít pl vizsgaidőszakban a koncentrálásban. A vágott virágot nem szeretem, szerintem az kórházba meg temetésre való, amúgyse szeretek olyan dolgot kapni ami meghal, értelmetlen. Cserepes virág az viszont jöhet (képzeljetek el ballagáskor, a kezemben öt darab cserepes orchideával és egy cserepes mini rózsával, felbecsülhetetlen élmény volt hazacipelni őket:D)

Akinek meg káros szenvedély az energiaital: HAHAHAHA

2016. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
gratulálok a sok nyomoréknak aki lepontoz a véleményem miatt...
2016. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Jót nevettem a kérdésen... :DDD

EnerGirl pasija és haverja közötti párbeszéd:

-Te mit vettél Valentín napra a barátnődnek virágot/csokit?

-A fa szt! Egy karton esbüdzsés energydrinket, meg egy Cobrát. Ezeket kamázza! :D:D

2016. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!