Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, milyen virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen virágot szerentétek kapni első randin 30 körül?

Figyelt kérdés

Eddig ha volt első randni mindig vittem valamit, de nem tudom, hogy jól tettem-e, persze illemből mindenki örült neki, de Te milyet, mit szeretnél? Linkeld is be, ha találsz olyat! Kell-e egyáltalán csokor, vagy szál virág? (Kétszer találkoztunk munka miatt, majd elhívtam randira, sokat nem tudok az ízléséről)...



Köszönöm



2015. okt. 30. 06:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz meg a lánytól,hogy milyen virágot szeret.

Rendes vagy,hogy az első randira viszel virágot!

Sose felejts el a virágot néhányszor nagyon jó szerintem!


Lehet csokor lehet 1 szál virág is,szerintem!

ki mit szeret az változó ezt kell meg tudni..


Én szeretem halvány szinű virágokat.(halvány rózsaszin,barack szin,fehér)

lehet gerbera,rózsa,liliom....



Minden jót,soksikert!

2015. okt. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a rózsa a kedvencem, egy szál bőven elég amúgy :)

De bármilyen élénkebb színű és/vagy jó illatú virágnak örülnék (szintén 1-1 szálnak persze).

2015. okt. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rózsát azért még ne, de bármi más jöhet :)


Gerbera is jó :)

2015. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek randin virágot kapni, akkor szeretek virágot kapni, amikor már együtt vagyunk. Volt, hogy első találkozáskor kaptam csokit, én annak jobban örültem. Virágot még nem kaptam, nekem az olyan kellemetlen lenne szorongatni. De látom, van aki örül neki, nem vagyunk egyformák.
2015. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Randi körülményeitől függ, mert a virágot valóban utána fogni, rakosgatni kell, ami zavaró lehet. De ha mégis, akkor csakis egy szál. Rózsával nehéz mellélőni, szegfű és egyéb tucat virág felejtős.


Személyes véleményem szerint virág második randin. Első randira inkább valami kicsit őrült meghívás (kori, paraparkos játék, vagy hasonló adrenalin bomba).

2015. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak vörös rózsát ne, mármint ne első randira. Én a vőlegényemtől egy csokrot kaptam, rózsaszín és krémszín virágokból. Volt benne rózsa, inkaliliom, zöld növények. Gyönyörű volt.
2015. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem (és vannak még így ezzel egy páran) a vágott virág felesleges gyilkosság. egyszer szép és kedves, pár napig szép, de aztán csak szemét (esetleg kiszárítják, de az kevésbé jellemző) - meg ha nem vigyáznak rá nagyon, akkor már a randi végére megviseli, hogy egész nap szorongatták.

randira vannak más kedvességek, ünnepre meg a cserepes virág tartósabb. persze ki hogy viszonyul hozzá.

2015. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem ez első randihoz giccses lenne, de embere válogatja
2015. dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!