Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két randi után kellene ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két randi után kellene ennél több vonzalmat éreznem? Lent

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztunk, társkeresőn ismerkedtünk meg.Egy hétig leveleztünk előtte, és úgy éreztem szellemileg teljesen egy szinten vagyunk. Ez élőben is átjött, igaz, kicsit csalódott voltam, mert a képeken sokkal jobban nézett ki. Csók volt már, ő kezdeményezte, nem volt rossz, de inkább csak illemből csókoltam vissza, magamtól még nem csókoltam volna meg. Nem tudom, ez változni fog-e. De most, ha rá gondolok, se lesznek pillangók a hasamban. Szerintetek érdemes ezt még folytatni? Én: 23/N, ő: 28/F
2016. febr. 21. 01:12
 1/6 A kérdező kommentje:
bár úgy gondolom, ha ehhez kérdést kell feltennem, ráadásul itt, akkor nem a válasz. :/
2016. febr. 21. 01:14
 2/6 anonim ***** válasza:
főleg h tnap is feltetted ezt a kérdést
2016. febr. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Be vagyok aszba, de válaszolok:

Sztem kavarjon meg belülről, aztán majd érzed a pillangókat :D

2016. febr. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két randi utan meg nem gond, ha nem érzel semmi különlegeset, lényegében még nem is ismeritek egymast. Bar pont ezert nem szeretem, ha valaki ilyen gyorsan meg akar csókolni.
2016. febr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a rosszabb az, ha ő sem érzi még úgy, csak valami lépést tenni akar, és egyedül ez jut az eszébe.


engem is csókoltak már meg minden előzmény (bátorítás) nélkül. bár később a barátom lett és jó volt csókolózni, ez az első így akkor sem esett jól.

2016. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy nagyon megtetszettem neki. Persze ilyen hamar ma a külsőm foghatta meg, elvégre még nem ismer. Csak nálam meg még nincs meg ez a vonzalom. Jó lenne még párszor csak úgy találkozni. De már a legutóbb kicsit megsértődött, mikor mondtam neki, hogy a csók még korai nálam.
2016. febr. 21. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!