Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szóval egy fiú elhív egy lányt randizni, és a lány igen mond, de egymás után kétszer is lemondja a randit elfoglaltságra hivatkozva(betegség,tanulás),a fiú többet nem keresi majd 1 hét múlva személyesen találkoznak, de a fiú nem megy oda köszönni. A lány odamegy hozzá és megkérdezi miért nem jelentkezett, mire a fiú azt válaszolja, hogy a történtek után ez nem az Ő feladata.

2016. febr. 22. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos.


Elvégre a 21. században élünk. A fiú megtette a maga kötelességét. 2x kosarazva lett (most mindegy miért, de a végeredmény 2 visszautasítás volt).

Ha a lány valóban akar tőle valamit, akkor az ő dolga keresni a srácot ezek után.


Sok lány van, és 12 egy tucat. Lesz majd másik :)

2016. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A lány kérdését, miszerint mért nem jelentkezett a srác, nem tartom jogosnak. Ha kétszer kosarazta ki elfoglaltságra-bármire hivatkozva a srácot, és tényleg nem az volt az indoka, hogy nem akar a sráccal találkozni, randizni, akkor miért nem lépett a lány, lehet azt finoman is-ajánlani egy másik időpontot a talira a lefújt helyett, vagy felvetni egy másik programlehetőséget-pl. ne menjünk el arra a szórakozóhelyre, mert sajna annyi időm nincs, de egy kávére szívesen összefutnánk, vagy hasonlók.


A srácot megértem ezek alapján, hogy így viselkedett, maximum finomabban fejezhette volna ki magát. Egy pici sértettséget érzek benne a válaszok alapján, amit teljesen meg tudok érteni.


És nő létemre mondtam ezt, amit mondtam.

2016. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Hogyha a lány tényleg beteg volt és tanulnia is kellett, pl vizsgaidőszak, akkor szerintem nem jogos. Egyébként meg a randira hívás sem feltétlenül a fiú feladata, szánalmas ez a felfogás..
2016. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A lány helyében én léptem volna, ha már kétszer is le kellett mondani a randit. Ebben igazat adok a fiúnak. Csak azért mondjuk köszönhetett volna, ha már összetalálkoznak.
2016. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A srácban van némi sértettség, az vitathatatlan....

A lány részéről meg az a furcsa, hogy a fiú arra sem méltatja, hogy köszönjön neki, mikor Ő nem utasította el a közeledését, csak nem úgy jöttek össze a dolgok(elmondása szerint tényleg nem volt szándékos) ahogy szerette volna. Amikor odament a lány a fiúhoz elmondta,hogy most már jobban van,meggyógyult és nem szeretne rosszban lenni vele.

2016. febr. 22. 09:10
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Jogos a srác viselkedése.Nem lehet heteket várni hiába. A csaj jelentkezhetett volna. Plusz megvan a joga ahhoz, hogy ennyi idő után már ne érdekelje őt a lány, van millió másik :)
2016. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is jogos, és korrekt viselkedés.

Eleve a második lemondás után a lánynak már amikor megírja, hogy nem tud menni, illene jelezni egy-két konkrét (!) időpontot, amikor már tuti rá fog érni. Nem pedig csak annyit írni, hogy "most nem jó", és kész. Ebből nyilván az következik, hogy a másik fél érdektelen, egy normális férfi pedig feleslegesen nem erőlteti rá magát olyan nőre, akit nem érdekel. Minek köszönjön, alázkodjon meg ismét, ha a nő egy hét alatt egy betűt nem írt neki?

2016. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Jobb is, hogy nem bonyolódtál bele jobban egy ilyen nővel semmilyen kapcsolatba, aki azt hiszi, hogy ő tesz szívességet azzal, hogy fogadja a közeledésedet.
2016. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Minek köszönjön, alázkodjon meg ismét"


Ha a köszönés egyeseknek alázkodás, akkor már értem, miért van ez a rengeteg bunkó, tapló ember a világon.

2016. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, a köszönés nem alázkodás önmagában. Nyilván ha csak úgy összefutnak, egy társaságban, akkor persze köszönjön, ahogyan mindenki másnak, akár egy mindenkinek szóló "sziasztok"-kal. De direkt külön minek menjen oda olyan valakihez, aki egy hétig hozzá sem szólt?
2016. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!