Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportoló lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló lányok! Nektek szempont, hogy a srác is valamilyen sportot űzzön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondolok itt a kézis, röplabdás stb. lányokra...fontos számotokra, hogy a srác is sportoljon valami egyesületben, ne csak kondizzon mondjuk?!

Köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 24. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl fontos:D
2016. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Lány vagyok nem sportolok semmit de egy férfi igenis legyen sportos és csináljon valamit! Kondi is jó szeretem ha izmos.
2016. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont erre lennék kíváncsi, hogy egy kézis, röplabdás stb. lánynak fontos hogy valami hasonló sportot csináljon a fiú vagy a kondi is megteszi?
2016. febr. 24. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre vagyunk ítélve mi férfiak. Néha elszomorodom hogy mikor egy csajjal vagyok szombat este, és elnézem a testét és az enyémet este, belegondolok hogy nekem mennyit kellett ezért dolgoznom, ő meg csak simán jó alakkal született.
2016. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fociztam sokáig, de nem volt elvárásom, hogy a pasi is sportoljon valamit versenyszerűen, annyi volt csak, hogy ne legyen kövér vagy igénytelen magára. Mostmár én is csak kondiba járok, a pasitól ugyanúgy nem várom el, hogy kondiba járjon..:) 25/L
2016. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Avagy a jó alak a fontos, vagy ha kevésbé jó az alakja, de elég jó eredményeket ér el a sportjában az imponálóbb?!
2016. febr. 24. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Én anno röpiztem (már sajnos nem) de attól még sportolok rendszeresen de sosem érdekelt hogy mennyire kigyúrt egy pasi, mackós vagy husis ne legyen ennyi kikötésem van csak.
2016. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Thai Boxolok. És elöny ha egy pasi pl kondizik néha. Az viszont hidegen hagy,hogy nem sportól..pl Foci.
2016. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sportoljon es allokepessege is legyen.

N

2016. febr. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En pl "kondis" lany vagyok, de nem tudom elkepzelni, hogy olyan emberrel jarjak, aki szamara nem fontos hasonlo mertekben az edzes/eves. Szerintem engem olyan ember mar nem tudna elviselni, aki nem ugyanilyen szerelmes ebbe a sportba.
2016. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!