Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a Tinderrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, mert sok jót hallottam róla, de bizalmatlan vagyok és nem hiszek benne, hogy megismernék ott bárkit is, aki normális.
2016. febr. 27. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

1 hete vagyok fent én is. Egy like-ot kaptam vissza, de a hölgy mégsem az, akire én vágyok... (véletlen lehetett)

Nálam nincs magasan a léc, sok lányt belájkoltam, és eddig csak 1 jelölt vissza... Most lehet, mert a társaság fele inaktív, vagy nem jövök be szinte senkinek...

2016. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányok 1-2 százaléka lájkolt sok hónap alatt. Nagyon sok lányra rányomtam egyébként, volt mikor mindenkit jobbra húztam. :D De mindez hiába, mert akivel matchem is van, az se válaszol az üzeneteimre. Most is 8 lányból 0 írt vissza. És nem számít mit írok nekik, semmi reakció.
2016. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Részemről követhetetlen volt. Egy pasassal találkoztam onnan még aznap, hogy "megismertük" egymást. Néhány hétig találkozgattunk, jól éreztük magunkat, majd közölte, hogy szerinte olyan társadalmi különbségek vannak közöttünk, ami miatt ő sosem tudna boldoggá tenni egyrészt, másrészt pedig tökéletes nő vagyok minden téren, sehogy nem tud belém kötni, még sem érzi azt a pluszt, így nem tudja mi legyen a folytatás. Megkönnyítettem a helyzetét, kimondtam én, hogy mi legyen a folytatás.


A Tinderen 15 srácból 10 ír, pedig nem vagyok egy modell alkat, de így könnyű elveszni az infó áradatban. Ha mindenkinek válaszolni akarok, akkor igazán senkivel nem lesz időm szimpatizálni.

2016. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normálisat nem. Aki engem lelájkolt csak dugni akart. Ez normális persze hogy mindenki azt akarja. A baj ha csak azt.
2016. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb amikor volt 40 matchem akkor is max 10 pasi írt...

Volt aki komolyabbat akart, de nem passzoltunk.


Egy barátom pedig nemrég jött össze egy lánnyal akit ott ismert meg :D Van mindenre esély. (Bár szerintem elég hervasztó 3 kép alapján meg jobb esetben 1 mondat alapján eldönteni hogy a pasi tetszik-e)

2016. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges dolog, de egy próbát megér. 234 matchem van, kb. a harmada írt, 7 fiúval találkoztam ezek közül, mind kudarc. A fiúk nagy része csak szexet akar, nem egy, nem kettő üzenetet kaptam, ami csak ennyi volt: szex? A 90%-ukkal nem lehet normálisan beszélgetni, mert annyi eszük van, mint egy pár bakancsnak. Aki értelmes, az általában sótlan és semmi humora, vagy róla is kiderül, hogy szexet akar, csak futott előtte pár kört. Ja és ha lány vagy, készülj arra, hogy a fiúk elvárják, hogy utazz értük több száz kilométert, míg ők a szomszéd utcában lévő kávézóba sem lennének hajlandóak elmenni. A barátnőim mind hasonlóan negatív tapasztalatról számoltak be.
2016. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!