Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú már a randi legelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú már a randi legelején kijelentette, hogy nem ér rá sokáig, akkor le akar koptatni?

Figyelt kérdés
Már a találkozás után kb. 1 perccel kijelentette, hogy nem tud sokáig maradni, max. 1-2 órát, mert fontos dolga van, de ne haragudjak, nem így tervezte. Ennyire nem lehettem neki szimpatikus?
2016. febr. 27. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen dolga akadt. Ha meg ha le akar koptatni akkor úgy is észreveszed, hogy ha keres!
2016. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen sajnos,le akar koptatni,mert tudod van az a mondás,hogy "hogy csak arra érünk rá ami igazán fontos" és ebből lejött hogy te számára nem vagy az
2016. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aperitif ***** válasza:
100%

Ez első randi volt? Mert első randin 1-2 óra elég sok. Egy hosszabb kapcsolatban meg nincs jelentősége, ha az egyik randi rövidebbre sikerül, majd máskor hosszabb lesz.

Egyébként meg első nekifutásra azt gondolom, hogy ha valaki kijelenti, hogy nem ér rá, mert fontos dolga van, akkor az az ember nem ér rá, mert fontos dolga van.

2016. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a pina a legelső.


Pár dolog, ami miatt esetleg mégsem:

-anyám meghalna

-a testvéremnek nagyon fontos segítség kellene

-a gyerekemnek baja lenne

-kirúgnának a munkámból, ha nem mennék


Kb ilyesmi dolgok, azok amik ha hirtelen közbejönnének, akkor mégis lemondanám a randit. De ezek ugye nem történnek minden nap.

2016. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első randi volt, igen.
2016. febr. 27. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell egyből a lekoptatásra gondolni! Főleg, hogy a legelején mondta. Van olyan, hogy tényleg közbejön valami fontos. Akkor lett volna gyanús, ha közben "jut eszébe".

De úgyis hamarosan kiderül, ha keresni fog!

2016. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lekoptatásra gondolok pedig. Meglátott élőben, nem vagy az esete, ezt egyből eldöntötte és szólt is, h nem akar rád szánni túl sok időt (gondolom, valami fél napos program volt megbeszélve)
2016. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre így csak tippelgetni lehet,hogy le akart koptatni, vagy nem akart lekoptatni,hanem valóban fontos dolga van. Majd kiderül, ha keresett írhatnál,hogy mi volt végül is mert érdekel!
2016. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én visszakérdeztem volna, hogy mi az a nagyon fontos dolog, ami miatt el kell mennie.

Ha tényleg olyan fontos, elmondja, és nem halandzsázva kitalál valamit, akkor azt meg lehet érteni.

De ha nem vallja be, hogy mi a konkrét ok, csak mellébeszél, akkor ez valóban egy lekoptatós szöveg volt.

2016. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

így már én is jártam: a pasi, még mielőtt beszálltam volna a kocsijába, közölte, hogy majd késő este dolga lesz - haverokkal megbeszélt buli, ő fogja hazafuvarozni őket... nem is csináltam belőle akkor gondot, szóval elhittem... tök jót beszélgettünk, bár nem volt túl érdeklődő :S utána még egyszer találkoztunk - ő keresett rövid időn belül, amiben én örömmel belementem... aztán meg egyáltalán nem keresett többet...

akkor bántam... de nincsenek véletlenek, így túl tettem magam rajta


27N

2016. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!