Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elrontottam valamit az első randin? Ezért nem akar lehet folytatást?

Figyelt kérdés

Neten sokat chateltünk, kb 2 hét után találkoztunk is. Nem volt semmi extra, sétáltunk a városban beszélgettünk és iszogattunk egy kávézóban. A végén elköszöntünk egy puszival az arcra. Azt mondta jól érezte magát.

Így utólag ami hiba lehetett: Nem bókoltam/dícsértem, kevés volt a fizikális érintkezés, nem beszéltünk meg akkor következőt (?) és nem csókoltam meg a végén. Szerintetek ezek akkora hibák, hogy ne legyen folytatás? Első randin mennyire megszokott a csók? Elszalasztottam?

Azóta kevesebbet ír és ritkábban.

Tudom hogy nem volt a legtökéletesebb első randi, de sokat nevettünk és úgy éreztem azért jól elvoltunk. Ti ennyi miatt már lemondanátok a folytatásról?



2016. jan. 26. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem ezen múlik csók meg minden más nélkül is akarna veled találkozni ha bejöttél volna neki
2016. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Friendzone
2016. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is éreztem hogy friendzoneolva lettem, csak nem akartam belátni f*s érzés :D

Pedig komolyan ritka jól elbeszélgettünk, rég voltam ennyire egy hullámhosszon egy csajjal, de úgy látszik ha a külsőm nem fogta meg akkor b*szhatom igazából (neten ismerkedtünk meg)

2016. jan. 26. 21:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt is egyéne válogatja. Van, akinek akkor is sok a csók, ha bejössz neki, van, aki meg ágyba is megy első alkalommal is. Van, aki szereti a nyomulást, van, aki nem, de általában jobban tetszik nekik az a faszi, aki kicsit jobban "nyomul" (bókol, simogat), viszont nem hinném, hogy óriási hiba lenne, hogy ezeket nem tetted meg. Nem hinném, hogy csak ezek miatt kiszórna téged, bár a nőknél sosem lehet tudni. Szerintem próbálj vele megbeszélni egy újabb találkozót. Amúgy az is lehet, hogy ő csak haverkodni akart, vagy élőben más voltál, és jól érezte magát veled, de nem vonzódott hozzád. Próbáld megbeszélni vele, jogod van megtudni, hogy mit is akar.
2016. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 igazad lehet, de nem merek rákérdezni mert félek tudom mi lesz a válasz...
2016. jan. 26. 21:18
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem, szerintem teljesen jól írtad mi volt a hiba, nem az, hogy nem jöttél be neki, hanem nem érintetted pl ölelés, mikor egymás mellet setaltok néha meg fogod a csipojet, majd meg fogod a kezet kb egy óra utan, aztán atoleled s megcsokold, kb ez a sorrend.

Másik, ha a randi előtti napokban nem kerult sor a beszélgetésben a szexre az nagyon nagy hibának kell sokat, de errol beszélni kell, akar viccesen is. Két hetet elcsesztel, de legalább tudod következőleg min változtass. S ne fogd arra, mint a tobbi lúzer, hogy nem jöttél be neki, ha nem jöttél volna be neki, nem áldozz rad két hetet. Fel a fejjel következőleg összejön!

2016. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 Igazad van, lehettem volna nyomulósabb. Lehet nem tűntek egyértelműnek a szándékaim felé. Ezekre a következőkben ügyelni fogok, de a beszélgetésekből visszahúzódóbb és bátortalan lánynak tűnt azért nem akartam.

Nem csak kifogásként írtam a külsőt, mivel előtte nem látott csak 1 képen neten és élőben megjegyezte hogy kicsit másképp nézek ki mint képen, meg a magasságomat is. (2-3cm-vel lehetek magasabb) Mivel a beszélgetések jók voltak, ezért a külső maradt szerintem. Meg az hogy nem voltam elég macsó a randin.

2016. jan. 26. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Én nem szeretem a nyomulós pasikat, itt-ott egy érintés jól esik, ölelés, flört, de pl a csók első randin már túlzás, főleg, ha akkor találkoztatok először személyesen. A szexről való beszélgetés meg pláne, nekem nagyon nem lenne szimpatikus, ha első randin ilyen témákat hozna fel a srác.

Szerintem egyébként nem rontottál el semmit, ha bejössz a csajnak, akkor ezek után is simán találkozna veled. Mondjuk lehet, hogy élőben nem volt neki szimpatikus a kisugárzásod, ezért friendzone-ba kerültél, ez megeshet.

2016. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
O, hat az 1 kép az tényleg elég gaz. Nem Facebookon beszeltetek? Úgy elképzelhető, hogy a kulsoddel is voltak problémák, de biztos ha határozottabb vagy. A nyolcas valaszolora ne hallgass, minden no azt mondja, hogy utalja a nyomulós pasikat, de a nyomozás pasiknak lesz csajuk, a nem nyomulósok, meg filozofalgatnak, hogy vajon akar majd tőlem második randit vagy mi lesz. Nálam az a no aki nem engedi az elso randin legalább a legvégén a csókot megy a levesbe, a ferfi hordja a nadrágot, igy is a teljes ferfi társadalom elnoiesedik. 30f
2016. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az a kis plussz, a kis szikra nem jött, vagy csak nem jött rendesen!

Lehet hogy fog, de lehet hogy soha!

De egy próbát még gondolom megér neked!

2016. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!