Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem ez a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a férfi már így az első randin?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg vagy 3 hete beszélünk szinte napi szinten chaten.Már akkor felhozta a találkozás lehetőségét.De csak később kb.1 hét mire talizunk mert az otthonától távol dolgozik.

Úgy volt én megyek az ő szülővárosába csak közben betegeskedtem és mondtam hogy nem tudok menni.Erre mondta hogy jön ő.Ezt randit úgy gondoltam hogy a városban találkozunk és beülünk valahová.De közölte inkább az én házamban randizzunk.(A szüleimmel élek)Én az első randin nem akarnám bemutatni a szüleimnek

A legcikibb az hogy egy rendes közeli képet nem láttam róla.Fészén is úgy van megcsinálva hogy ne lehessen ráközelíteni.Az öccsével 2 éve levelezek fészen.Aki amúgy egy régi barátom kollégája akivel már nem tartom a kapcsolatot.A hab a tortán hogy a férfi anyja is bejelölt fészen.Igaz jót beszélgettünk..

Ő 27 éves.21/N


2016. márc. 3. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ismeretlent soha nem hívunk a házunkba.


Vajon mit akar? Megdugni.

2016. márc. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyertelmu. Dugni akar. De en a helyedben az eldugott randihelyekkel is vigyaznek. Kavezoban vagy valami nyilvanos helyen randiznek, es nem vinnem haza elso randin barmennyire eroskodik es probalja ugy alakitani a helyzetet. Hacsak nem szexet akarsz te is mert ebbol tobb nem valoszinu hogy lesz. Ha nem akarja ott akkor eleg egyertelmu hogy mire megy ki a jatek. Maradj jozan es tudd hogy mikor kell elkuldeni. Ha meg ezek utan is keres akkor lehet belole valami.
2016. márc. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szüleim is otthon lesznek.Épp ő kérte hogy őket is megismerhesse.Szinte kivitelezhetetlen a dugás.Nem kettesben lesuünk. :F
2016. márc. 3. 08:13
 4/7 A kérdező kommentje:
*leszünk
2016. márc. 3. 08:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha belép az ajtón, de már akkor rájössz, hogy valójában nem is az eseted, egyből be is mutatod a szüleidnek?

Kedves anya és apa, ő itt xy akivel régóta chatelünk, igaz még soha nem láttam, de ő lesz a pasim...

2016. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menekülj, egy érzelmi pióca!
2016. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne vidd haza ne mutasd be semmiképp.

Ahogy irtad hogy valahova uljetek be aztan maszkaljatok de semmikepp ne vidd haza.

Ha neki nem tetszik akkor annyit mondj hogy: akkor nem találkozunk!


Neked ugy tűnik hogy most már annyira nem tetszik ez a pasi...

2016. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!