Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít a hölgyeknél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít a hölgyeknél az első találkozáskor? Úgy értem, mit tehet a férfi, hogy az elsőt kövesse a 2. találkozás?

Figyelt kérdés
25 éves fiatalember vagyok, de még nem éltem eddig párkapcsolatban, most sincs barátnőm. Csak tudni szeretném, hogy mik a teendőim, ha már megismertem valakit és el szeretném hívni valahová.

2015. dec. 7. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon a lanytol fugg, altalaban fontos a kisugarzas, magabizotssag mertekkel es a megfelelo tema
2015. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már sokaktól hallottam ezt a szót, hogy kisugárzás. Ez pontosan mit jelent? A témáknál nem lennék bajban. Filmek, zenék, könyvek, ezt azért általában minden lány szereti
2015. dec. 7. 18:06
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Herezacskó szőrtelenítése.
2015. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Figyi! Ha így nézel ki, nem biztos, hogy szeretnének másodjára találkozni, lehetsz akármilyen jópofa, vicces, magabiztos, nem fogsz bejönni a csajnak: [link]


Ellenben ha így nézel ki, akkor rögtön az első randin a csaj szájában találod a farkadat, de olyan sebesen, hogy észre sem veszed, s mellette lehetsz akármekkora nagyképű görény, vagy sótlan mimóza is: [link]

2015. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fordíts a külsődre időt,illetve egy kis parfüm sem árt. ;)

Gondolj ki pár ötletet,hogy mi csináljatok,ha a lánynak nincs semmi ötlete.

Virág,csoki nem szükséges

(bár azzal biztos nem rontasz el semmit :) ),a randin meg ad nyugodtan magadat.

2015. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jól kell kinézni.

Nagyjából ennyi.

2015. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden eddig érkezett észrevételt. Tisztázzuk, hogy alkatilag nem vagyok magas (172 cm), sem egy 150 kilós, gyorséttermi kaját zabáló egyén, sem pedig egy görög vagy latin félisten. Ebben az esetben ugye a külső nem túl acélos.Edzőterembe járnék, de nagyon messze van az otthonomtól, s a bérlet is elég drága. Szeretem a munkám (tanító vagyok), igaz ingáznom kell hétvégenként, emellett így a szabadidőm majdnem 0. A tényeket ismerve tehát mit tegyek? Mire alapozzak, ha elhívnék egy lányt valahova?
2015. dec. 7. 19:33
 8/14 anonim ***** válasza:
A tények ismeretében jobb, ha lemondasz a nőkről.
2015. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kisugárzás szó annyit jelent hogy látható dolgok, tehát egy emberen látszódik ha fáradt, ha nem kiegyensúlyozott, ha rosszkedvű stb., viszont az is látszódik ha elégedett magával, boldog stb
2015. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Add magadat, aztán vagy lesz második randi, vagy nem. Nem tudsz sokat taktikázni, mert ha azt mondod, amit hallani akar de igazából nem úgy gondolod, akkor ha kifáradtál a szerepjátszásban, megromlik és véget ér a kapcsolat.

Ez a kisugárzás meg olyan, mint a sokat emlegetett "kémia". Vagy bejön neki a kisugárzásod, vagy nem.

Én is voltam pl olyan randin, ahol első alkalommal megerőltetés és szünet nélkül dumáltunk 4 órán át, máskor másik lánnyal meg alig bírtunk végigszenvedni másfél órát, mire indult a busza.

2015. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!