Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért gondolják, h jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért gondolják, h jó előjel ha az ismerkedésnél jó pont ha azzal indítanak, h "elég zűrösek"?

Figyelt kérdés
Csak tesztelni akarják, h sarkon fordulunk-e?
2016. márc. 4. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki gondolja ezt? Én szükségszerűségből kell elmondjam ezt és nem örülök neki
2016. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azért mondom ezt mert tényleg az vagyok...
2016. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem spec. nem érdekel a csaj véleménye. Sose leszek mintagyerek, éa jobb ha erről az elején már tud. Őszinte embernek tartom magam.
2016. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az se jó pont, ha az mondod hogy soha nem volt semmi zűrös ügyed, és emellett megbízható is vagy.
2016. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nőknek rosszfiú kell, nemde? Az olyan izgalmas és vonzó. A normális meg unalmas. Van még kérdés?
2016. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:

Legalább nem mondhatod, h zsákbamacska a fickó.

26/F

2016. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert megragadtak kamasz szinten.

Normális értelemmel rendelkező pasi nem ilyen, és nem is indít, ilyen ostoba szöveggel. Én legalábbis mindíg sarkon fordultam mikor valami hmcs ilyen dumával akarta felkelteni az érdeklődésem.

2016. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem ez nem indító szövegnek tűnik, hanem lerázásnak.
2016. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!