Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a páromra vonatkozó negativ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromra vonatkozó negativ észrevételre ordít, összetör tárgyakat, szavakkal alaz, az rossz előjel a folytatáshoz?

Figyelt kérdés

Meg csak ismerkedési időszakban vagyok valakivel.

Kb fel eve tart. Ezalatt az időszak alatt sokszor eszrevettem rajta munkamánia jeleit, vagy hogy nagyon onzo, figyelmetlen volt, de kozben mar 2 het utan azt kérte, hogy költöztünk ossze, majd röviddel hogy legyek a felesege, otthon en mutassam mar be, hogy o lesz a férjem.

Szepen probaltam vele megbeszelni ha pl figyelmetlen es onzo volt, mindig eltorzult arccal orditas volt ra a valasz, hogy a menyasszonya is mindig ezekkel kínozta, ilyenkor csapkod, földhoz vágta a telefonjat, letört egy szekrenyajtot mérgében es megalázó mondatokat mond, mint pl: "Te gyerekes vagy, nárcisztikus vagy, mit hisztizel, martirkodsz, játszod a kis sajnalnivalo aldozatot, nehogy azt hidd te tokeletes vagy.

Hazugságon is fogtam, erre szinten ordított es próbált manipulálni, hogy ha nem mondom meg hogy jottem ra valamire akkor nem is igaz, hogy tudom.

Nem vettem fel a telefont az üzletben ahol dolgozom, 104szer hivott es irt, hogy márpedig addig nem hagyja abba amíg le nem megyek hozza a parkoloba...

Szerintetek félnem kellene tole es veszélyes az ilyen ember?


2015. nov. 24. 16:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A lehető leggyorsabban szabadulj meg tőle, mert pokollá teszi az életed!!
2015. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye nem komoly kerdes, ennyire buta nem lehet valaki, hogy ne tudja ra a valaszt..


Nyilvan azonnal menekulj es szakits meg vele minden kapcsolatot, aztan orulj, hogy ennyivel megusztad.


Az elso ilyen utan kellett volna lepned, nem ertem, minek huztad idaig.

2015. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Amikor nagyon ragaszkodik, akkor elhiszem neki, hogy mennyire szeret. Illetve már előfordult, hogy vita esetén a barátoknál alázott és igazából ettől félek, hogy a közös ismerősök előtt megalázott, butának, féltékenynek tűntetett fel.. Nagyon rossz érzés, hogy nem tudom elmagyarázni, nem bántottam őt. Miért nem tudom ezt kezelni?
2015. nov. 24. 16:11
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Próbálta volna az én szekrényajtóm letépni, nem kelt volna fel másnap! Dobd ki a pi- csába.Igen, nagyon rossz előjel!Csak rosszabb lesz.
2015. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudod kezelni, mert elmebeteg.Nem is a te dolgod kezelni, hanem zárt osztályon kéne az ápolóknak.Persze hogy ragaszkodna, mert a maga stílusával kb a kutyának sem kell és ezt nyilván maga is jól tudja.
2015. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriai eset, menekülj!
2015. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

A te eleted, ugy rontod el, ahogy akarod.. De tenyleg megeri?


Nme lehetsz valami okos, ha igy hagyod magad manipulalni.. Ha vele maradsz, keszulj fel, hogy egy baratod sem marad, elmar a csaladodtol, es a szekreny helyett teged fog verni. Ez csak ido kerdese, egyertelmu pszichopata.


Ha a barataid elott megalaz es rosszakat mond rolad, az kigt erdekel?? A barataid, tehat ismernek, igy neked fognak hinni.


Szeret, nem szeret, az is rohadt mindegy, ertelmes ember ilyen fajta onzo, birtoklo "szeretetbol" nem ker.

2015. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Valamiért még elborítja a gondolkodásom az, hogy nem tudom megvédeni számomra fontos és értelmes emberek, a közös barátok előtt? Akik utána úgymond engem szidnak, hogy miért próbálom őt megváltoztatni és miért szólok neki, ha teljes mértékben hanyagol de közben úgymond topmenedzser és a közös jövőnkért dolgozik? Szóval ha nem vagyok ott, nem tudom megvédeni magam és egy neurotikus nőnek vagyok beállítva. Nem tudom, nézzek új barátok után? Annyira jól kommunikál ez az ember, hogy mindenki neki hisz. Talán csak akkor majd nem, ha monokli lesz a szemem alatt..
2015. nov. 24. 16:28
 9/28 A kérdező kommentje:
Az előtt nem tudom megvédeni magam- ezt szerettem volna írni.
2015. nov. 24. 16:29
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopatak fantasztikus manipulatorok. Ha a "barataid"nak elmondtad azt, hogy viselkedik ez az ember, es meg igy is neki hisznek, keptelenek melletted kiallni, akkor en bizony nem tekintenem oket tobbe baratoknak.


A monoklit meg megvarhatod, de minek? Er neked ennyit az egesz? Normalis eletet akarsz, vagzy azert megvarod, hogy teljesen tonkretegyen?


idd el nem te vagy az elso, akivel ez tortenik, majd pont te leszel a kivetel? Ne legy ennyire naiv.


Ne mar, basszus, erre komolyan szavak nincsenek, nagyon remelem kamu az egesz kerdes..

2015. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!