Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szerettek, ha mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szerettek, ha mi az a bizonyos első mondat? (LENT! )

Figyelt kérdés

szóval itt most lányok válaszaira lennék kíváncsi.az érdekelne,h mit szerettek,h mi legyen az a bizonyos első mondat,mert gondolom nem nagyon szeretik a lányok a gagyi "kezdőmondatokat".remélem érhető a kérdés :)


és kérlke írjatok kort is :)


2010. ápr. 1. 23:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
bizonyos első mondat? ezt hogy érted
2010. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Andrewka ***** válasza:
100%

Gondolom a megszólításnál.

"Kezdhetnénk egy második mondattal?" (Rózsaszín sajt c film)


22/f

2010. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az első mondat legyen a : Hello! vagy a Szia! A második legyen a neve , majd: nekem 22 centi.

Egybe igy : Szia! Béla vagyok ! Nekem 22 centi!


Nekem ez tetszene !23

2010. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

ha egy olyan embertől hallom azt a bizonyos első mondatot, akitől jól esik, és ezesetben csak egy van, akkor akármi is legyen az örülök neki. :D illetve nem bármi, tehát akármi ami normális

bocs ezt jobban nem tudtam megfogalmazni késő van


78/L

2010. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadat adod,és nem egy betanult sablonszöveget adsz elő,hanem egy teljesen egyszerű mondattal kezdesz,akkor máris van esélyed. Egy egyszerű ,,mennyi az idő?"is elindíthat kettőtök között egyfajta kommunikációt,és onnantól kezdve már csak az lényeg,hogy vidám,laza,és természetes légy.
2010. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)


-ez a Kezdhetnénk a második mondattal nagyon üt :D -


az első mondattal arra céloztam,h mit mondjak neki először,amikor még nem is beszéltem vele egyszer sem. :)

2010. ápr. 2. 08:54
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Hát nekem a legjobb az volt, amikor odajött, felsegítette rám a kabátot, rám nézett, félelmetesen jóképű volt :):) Utána megkérdezte, hogy van-e valakim :):) Utána elkérte a telefonszámom :):)

Nem volt kezdő udvarlásban, látszott is, egyszerűen profi volt :):)

2010. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
80%
"Szia. Olyan cuki vagy"
2010. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
cuki helyett inkább aranyos :D de ha nekem ezt mondaná az a bizonyos, biztos elolvadnák xD
2010. ápr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

00:36 nem elolvasnák,hanem elolvadnék ;)

amúgy még nem volt lehetőségem beszélgetni a csajjal,úgy mivel indítsak?Mert nagyon kedves kis indítás ez a "Szia!Olyan aranyos vagy.",de így elsőre,amikor még nem is beszélgettem vele,akkor is indíthatok így?

előre is köszi mindent :)

2010. ápr. 4. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!