Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szerettek, ha mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szerettek, ha mi az a bizonyos első mondat? (LENT! )

Figyelt kérdés

szóval itt most lányok válaszaira lennék kíváncsi.az érdekelne,h mit szerettek,h mi legyen az a bizonyos első mondat,mert gondolom nem nagyon szeretik a lányok a gagyi "kezdőmondatokat".remélem érhető a kérdés :)


és kérlke írjatok kort is :)


2010. ápr. 1. 23:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
"Ha hazakísérlek, megtartasz?"
2010. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

22:17

és szted ez mennyiren fog beválni? :D


vmi rendes tanács kellene,mert ha nem lesz enyém a nő,akkor muszáj vmit csinálnom magammal.


pl:elmegyek egyet szarni,vagy nemtudom xD


de most komolyan!álmaim nője,nem szeretném elba**arintani :)

2010. ápr. 5. 19:36
 13/29 anonim ***** válasza:
49%
Szia cica! Hol a gazdád?
2010. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Azóta van valami fejlemény?:)
2010. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy köszönés. Ha vki nem tud köszönni, azzal szóba sem állok.

Egyébként meg nem nagyon szoktam emlékezni az első mondatokra. De azt nagyon megjegyzem, ha vki nem köszön.

Anno az első barátom első mondata így hangzott: "Szia, ezt a filmet vinném ki, öcsémnek lesz." :D Hát, biztos lehetsz benne, h nem emiatt jöttem vele össze :D:D:D:D

De az már évekkel ezelőtt volt. :D

Mostani párom első mondata meg vszeg ennyi lehetett: "Szia, látom, te is." :D vagy vmi ilyesmi, ugyanis őt meg én "szólítottam meg" - neten keresztül. :D

24/L

2010. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
100%

Szia kérdező!


Én csak annyit tudok mondani Fiu létemre, hogy add magadat a legkönnyebben az adott szituációhoz. Oda mehetnél hozzá és megkérdezhetnéd egész nyugodtan,hogy lenne e kedved sétálni egy kört... Általában a lányok szeretnek sétálni. Jó a kivétel nem.


Jah ha sikered van írd meg ide pls mert engem is pontosan ez a kérdés rág belülről. :)


Remélem tudtam segíteni. 17/F


Csao.

2010. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen helyzetfüggő, ha pl. ott álltok véletlenül ketten egy pultnál, és evidens, hogy most kéne ráköszönni és meghívnod valamire, viszont te benyögöd pl. a betanult "szia, kezdhetnénk inkább a második mondattal?" -szöveget, valószínű azt kérdezné "mi??"

De ha épp a biosszertárban vagytok, és történetesen megkérdezi, nemtod-e meddig van nyitva, akkor nehogy azt válaszold, hogy "szia, kérsz egy kólát?" :)

(ehehehe)

L/25

2010. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezzd egy kedves gesztussal,egy tettel,aztán szólítsd meg.Mint pl ahogy előttem mondták segítsd fel rá a kabátot vagy találd meg azt a szituációt,amikor tudsz neki segíteni.A köszönés nálam is olyan dolog,hogy ha nem köszönön nekem,akkor rá sem figyelek(kivéve ha olyan,hogy nem lehet elmenni mellette :D )

És ne felejts el bemutatkozni neki,hiszen ha még nem beszéltetek,akkor lehet,hogy nem is ismer téged...Légy vele kedves.

Ha olyan a helyzet,akkor légy vele türelmes pl:ha rossz napja volt,akkor az külön jó pont,hogy akkor el tudod őt viseni...Ha olyan a szituáció,akkor légy vele udvarias pl:vidd a nehéz táskáját vagy a zacskóját.

Ha pedig nem az a típus vagy,aki a tetteivel hódít,akkor marad a hagyományos módszerek egyike,amit elleshetsz filmekből vagy a haverjaidtól...

Remélem azért tudtam valamit segíteni!

18/L

2010. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
16%
Mizu Móni?
2010. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"Pont úgy nézel ki mint a második barátnőm! :O

eddig még csak egy volt...:)"


ez szerintem vicces :D 18L

2010. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!