Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél mennyire baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyire baj ha a lány beszédhibás?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Osszkep a fontos, mert ha az rendben van (tulajdonsagok, kulsore adjon magara, stb) akkor a beszedhibaja nem tud erdekelni, vagyis elfogadnam.
2016. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen beszédhiba.

Én állítólag selypítek, de eddig nem szóltak emiatt pasik.

Egy barátom pösze volt, de nekem nem tűnt fel.

A dadogás lehet zavaró, de volt olyan ismerősöm és megszoktam egy idő után, nem érdekelt.

2016. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A beszédhiba általában félénkké,bizonytalanná,zárkózottá teszi az embereket.Én szeretem az ilyen lányokat.Ha szimpatikus és megközelíthető akkor boldogan ismerkednék egy ilyen lánnyal.
2016. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 opened paradise ***** válasza:
Nálam pont,hogy előnynek számított. Valamiért szeretem az ilyeneket. Meg az akcentusok egy részét is,de a beszédhibákat jobban.
2016. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak ne beszéljen pipa közben, ha dadog.
2016. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jó, de most itt mindenki ilyen kis cukiskodó selypítést képzel, mint amikor a tinilányok úgy beszélnek, h "cejetlek" meg ilyenek.


Van olyan formája is a beszédhibának, h egyáltalán nem vehetők ki a szavak, artikulálatlan ez egész.

2016. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem igazán vonzó, de valami más biztos megtetszene az illetőben
2016. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond.
2016. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 opened paradise ***** válasza:
Nem csak. Van selypítés,pöszeség,raccsolás,a kérdező meg dadog. Nekem mind gyere be,ezért írtam,hogy bejönnek. Nem olyanra gondoltam,hogy valakit farkasok neveltek és csak 1 két szót tud,hanem beszéd "hibákra".
2016. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez még akar lehet vonzó is éppenséggel...

Egyén + beszédhiba milyenségének, mértékének a függvénye.

2016. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!