Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ismerkedésnél mi az ami még nem számít túlzott, zavaró nyomulásnak?

Figyelt kérdés
Több embertől hallottam hogy legyek rámenős,de nem nyomulós.Hol van a kettő között a határ? Mi az ami még belefér,és mi az amit tolakodásnak véltek?

2015. szept. 11. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nyúlj a bugyijába! Ha nem pofoz fel, nyert ügyed van! ;)
2015. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Egy jóképű pasitól semmi sem túlzott nyomulás. Egy rondától minden az.
2015. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A 2-es válasza túlzásnak tűnhet, de bizony van benne igazság. Inkább mondjuk azt ha bejössz neki akkor nem kell sokat csinálni, ha viszont taszítod akkor mindegy mit csinálsz. De a kérdés nem erről szól. Beszélgess vele és hívd el valahova. Ha kétszer is kifogást keres a találkozó alól a többi már nyomulás.
2015. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő, én pl. beszélgetek bárkivel, de ha érintésről van szó, akkor távolságtartóbb vagyok. BKV-n, tömegrendezvényeken tudomásul veszem, hozzátartozik, hogy olyan, akár a szardíniás doboz, de ha nem indokolt, akkor szeretek egy távolságot tartani, ha valakivel nem vagyok kellőképpen bizalmi viszonyban.

Illetve én ha nemet mondok, az nemet jelent, és ha valaki ebből nem ért, azt nem díjazom.

2015. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
figyeld a reakciókat, mivel nincsen két egyforma ember, van akinek az sok, van akinek ugyanaz kevés.
2015. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyértelmű szoktam lenni, és ha azt mondom, hogy nem, akkor minden azon felüli dolog idegesít.
2015. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyomulás az, amikor megmondja az illető, hogy "nem", de Te még akkor is csinálsz vlmit.
2015. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is amondó vagyok, hogy egyénfüggő, tehát figyelni kell annak a jelzéseit, akivel éppen randizol, és RÁ kell reagálnod. Én eleve azt figyelem, hogy a másik mennyire figyel rám, ettől függ, hogy lesz-e folytatás.


De írok példákat...

Randi még nem volt, de a pasi már számon kérte, hogy látta, hogy beléptem az oldalra, és nem válaszoltam neki, akkor biztos másokkal beszélgetek, csak vele nem (valójában utazás közben, mobilnetről megnéztem az üzenetet, de válaszolni már nem volt lehetőségem, mert épp a másik kezemmel kapaszkodtam). Ez nekem már durva nyomulás volt, nem is lett belőle randi.

Másik eset: alig 10 perce találkoztunk, beültünk valahová, és már megcsókolt. Korainak éreztem, de végül is bejött, hagytam... aztán az este folyamán egy mondatot sem tudtam végigmondani, mert a mondat közepén mászott a számba. Úgy éreztem, egyáltalán nem figyel rám, csak a saját elképzeléseit erőlteti. Ahogy elváltunk, rögtön átgondoltam, hogy "kell ez nekem?". Nem kellett. Megmondtam, hogy sajnos nem tudok vele folytatást elképzelni.

A "rámenősség" nálam annyiban merül ki, hogy például legyen ötlete, hogy hova üljünk be, ne tőlem várja, hogy találjam ki. Kicsit "irányítson", de azért figyeljen rám, az én igényeimre. (Például ha megkérdezi, hogy ez, vagy az a hely megfelel-e, az nekem bejövős.) És ha kap visszajelzéseket, akkor igenis kezdeményezzen. Ha nekem egy pasi bejön, akkor magas labdákat dobok fel, ha nem csapja le, akkor határozatlannak tartom és nem kell!

2015. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, ami attol jon akitol szeretnek ramenosseg. Ha ugyanez olyantol akitol nem akarjak, nyomulas :)
2015. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!