Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet túlzás volt első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túlzás volt első randin kézi levezetést kérni?

Figyelt kérdés
Nagyon bejött az első randin a csaj így a végén mondtam neki mit szólna ha feljönne hozzám egy kis kézi levezetésre. De ő csak nézett aztán elment. Azóta nem is beszéltünk
2016. márc. 8. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy csak trollkodsz!
2016. márc. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Miért lenne troll? Megvolt a kémia bejött a csaj. Olyan maradi nem vagyok ha jól érezzük magunkat miért ne
2016. márc. 8. 08:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2016. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmesélem, miért ne.

1. Lehet, hogy a csaj kapcsolat reményében találkozott veled, tehát nem csak ba.szni akar. Ebben az estben orbitális hiba volt bármilyen felkérés szexre.

2. Talán hihetetlen, de ha kiveri a kis csutkafa.szod, az neki nem okoz semmilyen élvezetet. Gyakorlatilag egy idegen vagy számára.

Innentől már akkor sem fog veled találkozni, ha egyébként elsősorban szexet akar, elvégre nyíltan kifejezted, hogy téged csak a te élvezeted érdekel, ő meg szolgáljon ki igény szerint, amúgy meg le van sza.rva.

Mert hiába van meg a kémia, nem azt ajánlottad fel, hogy felmentek hozzád, és kinyalod mint micimaci a mézesbödönt, (ami neki lenne jó), vagy dugjatok egy jót (ami esetleg neki is jó lenne), hanem hogy verje ki, ami egyedül neked élvezetes.


És erről pont így gondolkodik akkor is, ha amúgy egy igazi főállású bárcás.

Ha az ún. "rendes csaj" kategória, akkor ez sértő és megalázó is. Plusz undorító és felháborító.



Bemutatkoztál, hogy egy utolsó, tapló, önző, ostoba kan vagy, aki még ba.szni se jó, szóval most azon töröm a fejem, miért akarna veled a csaj újra találkozni. De egy jó ok sem jut az eszembe.


Ha jól tippelek, nem is fogtok beszélni többé, mert a csaj minden létező helyen letiltott.


Ebben az a szomorú, hogy ha már találkozott veled, akkor lett volna esélyed. Egy kis udvarlás, egy kis romantika, és még le is fekszik veled pár alkalom után. De így már az életben soha, az se lenne csoda, ha az utcán összefuttok, és leköp.

2016. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy trollkodsz, vagy iszonyatos módon debil vagy.

Azóta nem is beszéltetek? Biztos lehetsz benne, hogy nem is fogtok.

2016. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Haha, úgy kell neked. Nem vagy maradi, csak bunkó.
2016. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még ki is röhögtelek volna, és aztán hagylak ott. Imádom a szexet, előfordult már, hogy első randin meg is volt, de nem így... Engem egy italra szoktak felinvitálni, nem pedig kézi levezetésre. Világ barma vagy.
2016. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azóta nem is beszéltetek? Biztos lehetsz benne, hogy nem is fogtok.


Nem :(

2016. márc. 8. 08:39
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is troll, ennyire hülyék meg a gyakorin sincsenek :D
2016. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lol, remélem, komoly a kérdés...
2016. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!