Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kis ajándékot lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kis ajándékot lehet adni egy hölgynek (nem tinik vagyunk) az első randin?

Figyelt kérdés
Első alkalommal fogunk találkozni, a tiszteletemet ki akarom fejezni, de azt sem akarom hogy többet lásson bele még, mert nem tudni hogy egyáltalán tényleg be jövünk-e egymásnak valójában.

2016. márc. 8. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hat azt csak te tudod mennyire osmered a leanyt , azt mondja

de szeret e olvasni az a leany?

2016. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyél ajándékot, de tényleg! Csak félreértést fog szülni, főleg ha a randi után mégsem lesz szimpatikus a hölgy. Ráérsz akkor ajándékozni, amikor már BIZTOSAN alakulnak a dolgok, vagy már kapcsolatban lesztek!

27N

2016. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Vigyél valami csokit. Nem értem, minek ajándékot vinni randira.
2016. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ezen áll vagy bukik a dolog, de ha mindenképpen szeretnél vinni valamit, akkor egy kis csoki bőven megteszi.
2016. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A masodik valaszolo szepen irtal, de lehet csak ugy valami kisseb ajandekot vihet nem nem azert viszi hogy elerjen valamit , tudod,

ha mi tanalkoznank enis vihetnek neked kissebbb ajandekot nem azert hogy utaljak valamire sot aki a leanyal akar tanalkozni o meg nekem is hozhatna, tudod,

arrafele hatha jobb a bor peldaul

es peldaul szimbulizmusra torekedve

Te 27 leany mit szolsz ezekhez?

2016. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ a második válaszolónak, segített.
2016. márc. 8. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ugy van azert, de en irtam neked smst nocsak kukucskald meg , ha gondolod bhajinthatod ide a kozosbe az iratot ha gondolod, azt mondja
2016. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem elég,ha meghívod valahova és te fizeted? minek ajándék?
2016. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább azzal fejezd ki a tiszteletedet, hogy udvarias vagy vele. Lesegíted a kabátját, hazakíséred randi után stb. Szerintem első randin elég furcsa lenne, ha ajándékod adnál.
2016. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes, épp elég az, ha magadat adod díszcsomagolásban. Értsd: a lehető legigényesebb, legfigyelmesebb formádat hozva, és ne csak felszínesen! Fontos, hogy tényleg törődj a másikkal, érdekeljen, mert azt megérzi.


26/L

2016. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!