Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha ismerkedéskor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkedéskor a srác sürgeti a randit és azt mondja, hogy "majd ott minden eldől", akkor ezek szerint szinte csak a külső alapján fog dönteni, esetleg csak szexet akar? Elfogadtok ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
Randi sürgetés: kb. 1-2 nap az ismerkedés kezdetétől számítva. 27 L

2016. márc. 9. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak szemelyesen ismerkedek. Tehat egyertelmuen tamogatom a dzemelyes talalkozot hamar. A kapcsolst komolysagat egyeb mas dolgok adjak.

N

2016. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Férfiként mondom,hogy az első pillantás mindent visz!!!

Max 5 perc és érzem, hogy működik-e kémia.

Szerintem ebbe semmi kivetnivaló nincs, ha kíváncsi lennék Rád akkor én is szeretnélek mihamarabb megismerni.

38F

2016. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Én utálom, ha sürgetnek, szóval még ha szimpatikus is valaki, nálam azonnal elvágja magát, ha sürgeti a dolgot. Ok, hogy nem akar időt pazarolni, de azért ne legyünk már tolakodóak. A majd ot minden eldől nem feltétlen azt jelenti, hogy szexet akar, a személyes találkozás igenis fontos, lehet, hogy élőben abszolút nem vagytok szimpatikusak egymásnak, nincs vonzalom, vagy ott derül ki, hogy rohadt idegesítően röhög, vagy akármi :D
2016. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, ok. A randin mennyi ideig ne szólaljon meg a másik fél, ameddig jól felméred? S mi van akkor, ha nem jön be a csaj ott helyben (+ egyáltalán nem ismered), elfutsz?
2016. márc. 9. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Pár hónappal ezelőtt még én is azt mondtam volna, hogy minek ezt sürgetni.


Megismertem egy srácot az interneten, órákat tudtunk Skype-on beszélgetni. ez így ment 3 hónapig..., mondjuk mi a távolság, munka/suli miatt nem tudtuk nagyon előbb összehozni a találkozót.

Na, a lényeg az az, hogy neten minden tök jól működött.

Személyesen sem volt semmi baj, de mindkettőnknek olyan "semmilyen" volt a másik. Nem közömbös, de nem is volt meg az a nagy "hűha" érzés.


Szerintem szimpatizál veled a srác és kíváncsi, hogy működőkepés-e a dolog személyesen is.


És csak jót akarok neked, nem érdemes húzni az időt, mert a hetek csak telnek..., és ha úgy nézzük feleslegesen.

2016. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről, nőként tudok nyilatkozni. Én is inkább annak vagyok a híve, hogy gyorsan legyen randi. Most lehet neten írogatni, de azzal sem feltétlenül ismerjük meg a másikat hamarabb, a fizikai vonzalom meg igenis számít... és most lehet arra kisarkítni, hogy jaj, csak a külső... bár inkább a kisugárzás. Nekem meg nincs arra időm, hogy hetekig levelezzek vkivel, aztán meg élőben rájöjjek, hogy ez nem fog működni, mert nincs meg az a vonzalom / kémia. És ez nem feltétlenül felszínességből van, inkább előrelátásból.
2016. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom nőként, hogy a személyes találkozót semmi nem pótolja, és kár túl sok időt/energiát fektetni valamibe, amiről még nem is lehet tudni, hogy van-e értelme.

Nekem is volt olyan, hogy neten abszolút megvolt a közös hullámhossz, de személyesen egyszerűen taszított az illető. Nem külsőre, ez azért több annál! Első ránézésre még éppenséggel vonzónak is tartottam volna, de a metakommunikációja valahogy taszított.

Ez az a bizonyos "kisugárzás", amit neten sehogy sem lehet kiismerni.


Megjegyzem, aki külső alapján dönt, annak elég egy fénykép is. Ha csak szexet akar, azt se nagyon szokták leplezni... miért is tennék? Van egy csomó nő, aki erre kapható, minek találkozgatna olyannal, aki meg nem... az mindenképpen "gyanús", ha valaki a lakásához közeli helyszínt javasol (több ilyenben volt részem).

2016. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha sürgetnek, nekem minimum 1-2 hétre szükségem van, ha ismeretlenről van szó.
2016. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"2"vagyok......

Nagyon régen nem voltam vak randin, de komolyan gondoltam az 5 percet. Először is az első benyomás amikor messziről meglátom, még nem a részleteket nézem, hanem az egészet, ruha,haj,smink,cipő, mit akar megmutatni és mit akar eltitkolni. Ha szimpatikus van folytatás, ha nincs akkor bemutatkozás, pár mondat beszélgetés, bocsánatot kérek és elköszönök. Ha a külső rendben van ,akkor jön a metakommunikáció, hogyan reagálunk egymásra, kommunikációs készség, szemkontaktus, mosoly, testtartás...van aki erre legyint, de fontos.

És ami számomra a legfontosabb, az a hang és a személyiség párosa....nagyon sokat számít. Lehet valaki bármilyen szép Nő ha a hang nem stimmel hozzá, egy kellemes tónusú Női hang nagyon vonzó tud lenni, de egy rossz hangtól feláll a hátamon a szőr.

Ezek után jöhet az összes többi, un "tanult dolog", amin lehet változtatni, fejleszteni, de ha a mosolya nem tetszik vagy a nevetésétől menekülök akkor nincs értelme folytatni.

2016. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom nőként, hogy minél előbb kell az a találka. Egyszerűen csak könnyen félrevezethető az ember lelke, ha belebonyolódik egy netes valamibe, reménykedni kezd, majd találkozik az illetővel és kiderül, hogy nincs meg a kémia. Volt néhányszor hasonlóban részem, azóta én is azzal igyekszem ezt elkerülni, hogy szeretném mihamarabb lerendezni az első találkát. Utána már nem siettetek semmit, de tudnom kell, hogy a kémia működik-e.


Mivel értelmes felnőtt embernek tartom magamat, ezért egy kávét, vagy sétát kibírok úgy is, hogyha nincs meg a kémia és nem is annyira ismerem a másik felet. Nyilvánvalóan nem futok el, de szerintem ez így természetes.

2016. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!