Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az a lányoknál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a lányoknál hogy inkább összejönnek egy jóképű-helyes csávóval aki akár baromi unalmas és buta. És az érdekes csávókat pedig (ha csak nem néz ki jól). Le sem ejtik. Tényleg ennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
A lányoknak első az arc, utána a magasság. Ezeken nem tudsz változtatni. Szóval logikus, hogy inkább egy olyan sráccal jönnek össze, akinek a megváltoztathatatlan tulajdonságai a helyén vannak, a többit érintve meg max. remélik, hogy megváltozik. Egy ronda, alacsony pasiból soha sem lesz jóképű, magas pasi, míg egy unalmas és buta emberből idővel elfogadható embert lehet csinálni.
2012. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ipso ***** válasza:
100%
Ez két ok miatt van. Az egyik az, hogy a külső tényleg fontos, a vonzerő alapja. A másik az, hogy a korodbeli lányok még valószínűleg fiatalok és buták. Majd 25-30-50 éves korukra már lesz annyi eszük, hogy taszítónak találjanak egy nagyon buta és unalmas srácot.
2012. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
Bizony, eltaláltad, a lányoknak a külső a legfontosabb. Nekik legalább 175-180c magas fiú kell, de az arca legyen igaz ONe direction típus, mert különben esélytelen vagy náluk. Bizony. Éljen a modern kor, amikor csak prostizással kaphat egy átlagos külsejű srác nőt!
2012. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Igen. A lányoknak semmi nem számít, csak a külső. Az a fontos nekik, h ha végigmennek a pasijukkal az utcán, megbámulják és irigyeljék őket. Akkor pedig csak az látszik, h a pasi jól néz-e ki, az nem, h mennyire okos v szórakoztató.
2012. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
mennyi csalódott, savanyú pasi van itt :S
2012. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok savanyú és csalódott. Csak tudnom kell hogy mik a fontos dolgok az életben. Azért írom ezt a kérdést mert fordítva igen... a fiúknak nagy többségében (tisztelet a kivételnek) a külső igenis sokkal többet számít mint a lány többi értéke. Ha ez fordítva is igaz, akkor az univerzális tanács az hogy sátorozzunk le egy konditerembe
2012. nov. 4. 13:19
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
A lányoknak még sokkal fontosabb a külső, mint a fiúknak.
2012. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
5-ös vagyok és hagy tudjam már, hogy a külső fontos-e nekem vagy a belső értékek.
2012. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Én 15 éves lány vagyok, és igen, én is megnézem a jóképű, szexi pasikat, de nem hiszem, hogy összejönnék egy olyannal aki unalmas(hiába szép). Nálam nagyon sokat számít, hogy vicces legyen, mosolyogjon sokat rám,lehessen vele sokat beszélgetni értelmes dolgokról, UDVARIAS legyen,bókoljon sokat. De a legfontosabb az, hogy TÖRŐDJÖN VELEM! Figyeld meg, bárhogy is nézel ki( jó azért ne hagyd el magad és ne légy 200 kg) egy lányt úgy lehet igazán megfogni, hogy hosszú távon is veled maradjon és szeressen, ha törődsz vele!!!
2012. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, az ilyenek kerülnek a barátzónába, hacsak nem néznek ki nagyon jól. Minden csajnál, nálad is.
2012. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!