Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az erdélyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az erdélyi magyar pasikról? Különböznek a magyarországi pasiktól?

Figyelt kérdés

Elsősorban gondolkodásmódra, magatartásra, szokásokra lennék kíváncsi. Van itt olyan lány/ nő aki párkapcsolatban élt erdélyi magyar férfival?


Nekem úgy tűnik picit különböznek a Magyarországon élőktől.


Azért érdekelne mert nagyon tetszik egy ilyen srác, bár nem szeretnék távkapcsolatba keveredni.


A válaszokat előre is köszönöm. 24/l



2016. márc. 12. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a magyar pasik egyformák gondolkodásmódra, magatartásra, szokásokra?
2016. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
8%
Kicsit szerintem parasztosabbak, tájszólás és társaik, de attól ugyanolyan jó pasik.
2016. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 2/2


A parasztosabb alatt mit kell érteni egész pontosan?

2016. márc. 12. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Már miért lennének "parasztosabbak"?
2016. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt három erdélyi magyar párom, van egy ilyen haverom és a főnököm is az. Mindegyik teljesen más egyéniség, semmi sztereotípiát nem tudnék belőlük felállítani.
2016. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos más,3 golyójuk van és a nyelvük is kettéáll hogy neked jobb legyen :p
2016. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os:Hát ezen behaltam :DDDDDDD

Amúgy az utolsó exemnek az apai mamája erdélyi volt és ő azt a tipikus székelyes kinézetet örökölte.Sötét barna haj,barna szem,magas termet.Imádta Erdélyt,vele együtt a mamát is,akit azóta Isten nyugosztaljon!Annyiból "parasztosabb",hogy ízesebb a beszédje és jobban benne vannak a hagyományos szerepek.Na meg hímsovinisztább volt annál,mint amit megszoktam.Rajta kívül csak két nőt ismerek,akik erdélyiek,de róluk is csak annyit tudok elmondani,hogy sokkal szívósabbak és kitartóbbak a magyarországi magyaroknál,nem utolsó sorban nagyobb szájúak.De ez vonatkozhat másra is,származásról függetlenül.

2016. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!