Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 35 éves pasiról?

Figyelt kérdés
Melyik női korosztálynak jönne be egy 35 éves elvált gyermektelen jóképű fiatalabbnak tűnő pasi komoly kapcsolatra?
2016. márc. 13. 14:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha 25 lennék, az eddigiek alapján tetszene. :)
2016. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én örülnék egy komoly kapcsolatra vágyó normális férfinek, de... pizzafutár? Sajnos erről a munkáról az a véleményem, hogy suli mellett jó, vagy ha nagyon fiatal még az ember, de 35 évesen én már 'elvárnám' hogy az embernek legyenek komolyabb céljai, vágyai munka területén is.

Meg nem akarok a pénztárcádban turkálni, de gondolom egy nő sem járna jól az összeköltözéssel.

22N

2016. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Lehet viccesen hangzik de havi 200at összeszedek borravalóval együtt
2016. márc. 13. 14:46
 14/21 A kérdező kommentje:
Amúgy 1 gimnáziumi érettségim van régebben meg kamionoztam.
2016. márc. 13. 14:48
 15/21 anonim ***** válasza:
És neked ez a munka kielégítő szellemileg?
2016. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
10 év kamionozás után ez jutott de legalább otthon vagyok,most vagyok túl a váláson...nagyon nem volt kedvem karrierépítésre koncentrálni.
2016. márc. 13. 14:55
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves leszek.

De ennyi infó alapján iszonyú nehéz megmondani, hogy bejössz-e vagy sem.


Lássuk mit tudunk rólad!

Elvált vagy-Oké, ki nem válik el, ebben nincs semmi.

A gyermektelen az személy szerint nekem pozitív.

Jóképű-ez elég relatív és hát magadról ilyet állítani...:D

"Fiatalabbnak tűnő" Akikkel beszéltem és harmincpluszosok voltak mind így definiálták magukat, ez nálatok valamiféle beidegződés.

Az meg, hogy mennyit keresel és hány éves az autód, az kb. annyira nem érdekel, minthogy hány éves a szomszéd nénid!


Összességében az a baj, hogy nem a lényeget mondod magadról, hanem ilyen felszínes vacak szövegekkel jössz te is.

2016. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17es Mire lennél kiváncsi?
2016. márc. 13. 15:22
 19/21 anonim ***** válasza:

Én mondjam meg, hogy mire lennék kíváncsi? :D


Annyit tudtunk meg rólad kedves kérdező, hogy pizzafutár vagy és hogy van egy gimnáziumi érettségid. Ne viccelj már!


Én nem tudom, hogy egy-két ember hogy gondolja ezt az ismerkedés témát, de hogy az emberek nagy többsége nem tud jól kommunikálni az is biztos.

2016. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igazából 1 komoly kapcsolatot szeretnék akár családalapítást...csak arra vagyok kiváncsi hogy hogy állnak hozzá az ilyen kaliberűekhez a nők.
2016. márc. 13. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!