Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen 23 éves pasiról?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok dolgozok elvégeztema sulit le éretségiztem


jártam bokszolni ,úszni ,bicajozni ,kondizni,barátnőm nem volt szeretek dolgozni komoly vagyok ,nem ilyen mindenen vihogós srác,kortársaimmal sose jöttem ki jól max idősebbekel vagy fiatalabbakal ,felnőtek közöt jól érzem magam ,


szűz vagyok de prostizni fogok nagyon sokat mert ehhez van kedvem és komolytalan csajok nem érdekelnek de szexelni szeretnék én is annyit mint ők sokszor apjuk korabeliekkel szexelnek én is igy fogok tenni csak nőkel és prostikal ,

mert ha nekik kijár nekem is kijár



2014. szept. 22. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírást egyik helyen se tanultad meg.
2014. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azt, hogy nem tud normálisan fogalmazni és helyesen írni


amúgy a te dolgod, engem nem érdekel mit csinálsz

2014. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Prostizzal, aztan ha kicsit tapasztaltabb leszel es kicsit tobb lesz az onbizalmad majd sikerulni fog egy komolyabb kapcsolat is. Most nagyon el vagy szomorodva, csinalj olyan dolgokat ami feldob es majd alakul az eleted..
2014. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak magadat teszed szánalmassa! Ha nem akar veled lenni senki!!! Miért akarod megkerulni a sorsodat? Elmesz inkább pénzért kurni hogy te akkor is megkapsd
2014. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es miert bantod, teljesen ki lehet, nagyon rossz lehet, hogy o rendes es nem jon neki ossze egy normalis kapcsolat.
2014. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Borzasztóan egyszerű srácnak tűnsz, akinek az értelmi színvonala egy 16-17 éves szintjén áll.
2014. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy az új érettségi színvonala a béka segge alatt van.
2014. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
röhejes
2014. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A második bekezdés végéig jó volt olvasni és jó srácnak tűntél, aztán az utolsó bekezdésnél a prostihoz érve nem hittem a szememnek. Mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy ez után a bevezető után ez fog következni.

Na de te tudod. Bátorítani nem foglak, de hátráltatni sem. A te életed, azt kezdesz vele, amit akarsz, de én a helyedben jobbra használnám.

2014. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!