Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alkalmi kapcsolatnál hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatnál hogyan oldjátok meg, hogy kinél legyetek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt ilyen kapcsolatom, de szeretnék. Nehezen bízom meg másban, egy idegen városban egy idegen ember lakásába nem szívesen megyek be. Viszont egy idegen embert, megint nem hívok el a lakásomba, mert ugyebár nem ismerem. Autóban, meg ugyebár nem szokás... vagy csak én vagyok ilyen túleszelős?

2016. márc. 16. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem. 21/F
2016. márc. 16. 21:36
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
45%
Ha nagyon bérgyilkos feje van nyilván nem akarod beengedni a lakásodba, de akkor le se fekszel vele. Egy kicsit legyél bizalmasabb egy szimpatikus emberrel, elvégre szexelni akarsz vele. Általában nálam voltunk, mert a csajnak mindig voltak otthon vagy nem nagyon tudtuk megoldani.
2016. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na és te elmennél hozzá? Hallottam már olyat, hogy csapda volt. Ezért a bizalmatlanság.
2016. márc. 16. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Tudod, ha pecázni akarsz, jobb ha nem félsz a víztől.

Ennyire nem rossz itt a helyzet, Franciaországban sokkal jobban megérteném ezt a dilemmát.

Válassz nyugisnak, normálisnak tűnő lányt és nyugodtan vidd fel magadhoz.


Amúgy meg nyiss egy vállalkozást, ahol egy iOS appal lehet kibérelni ilyen alkalmakra felajánlott belvárosi lakást. Az lehetne a neve, hogy One-n8-stand.

2016. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem mondasz hülyeséget :D
2016. márc. 17. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Pasiként te sokkal jobb helyzetben vagy. Óvatosnak kell persze lenni, de ha te felviszed a lakásodra annak kevesebb a buktatója, mintha egy lány visz fel egy pasit, vagy megy fel egy idegen pasi lakására. Nőként tényleg necces belemenni egy ilyenbe. Ti pasik is kerülhettek rázós helyzetbe de nem annyira valószínű, max ha többen vannak akkor tudnak elintézni, egy lány nem fog lenyomni egy pasit, fordítva igen.

Ilyenekre figyelj szerintem, hogy ha hozzád mentek akkor ne mond meg hol laksz előre, mondj egy környéket csak úgy kb pl belváros vagy XY tér környéke. Ajánld fel, hogy találkozzatok egy közeli helyen és együtt felmentek hozzád. Ezzel kizárod, hogy 3 120kg izomgyurival rontson be hozzád, akik lecsapnak és kirámolják a lakást, ha esetleg ilyesmire gondoltál.

2016. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ilyenre gondoltam.
2016. márc. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!