Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Myvip randin senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Myvip randin senkinek se jelöltök vissza?

Figyelt kérdés
Bejelöltem csomó csajt és egy se jelölt vissza, viszont engem csomóan jelölnek. Persze azoknak a nagy része nem tetszik. Jók a statjaim, a képeim, nem tudom mi kellhet még. Lehet, hogy nem velem van a baj, csak azok a csajok ennyire leszarják a myvip randit?
2010. ápr. 3. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
én forditva vagyok, engem visszajelöltek egypáran már, igaz sokkal többet jelöltem, viszont maguktol nem jelölnek egyáltalán... egy valaki jelölt névtelenül, még azis lehet hogytetszene de basszus igy nemfogom megtalálni XD
2010. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
najó ennyire azér ne legyél elszállva magadtól. egyszerűen van akinek bejössz és van akinek nem. Ha pl pontoznánk kinézet szerint az embereket, akkor te mondjuk 6-os lennél. nyilván neked a 10-es csajok jönnek be, akiknek nem tetszel, mert csak más 10-es vagy 9-es pasikkal randiznak (persze van kivétel) Viszont vannak mondjuk 3-as csajok, akiknek te tetszel, viszont ők már neked nem tetszenek. Szerintem a saját súlycsoportodból jelölgess embereket, meg a saját stílusodból és saját korosztályodból és akkor biztos vissza fognak igazolni. Sok sikert! ;)
2010. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem csajok és pasik van fenn. bejelöltem vagy 40 csajt eddig, de egy se jelölt vissza és engem is jelöltek eddig 90-en ebből a fele névvel, de én se jelöltem vissza egyet se... vicces
2010. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pfff, de ráértek!
2010. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azért nem szoktam visszajelölni, mert nem tetszik...erre nem gondoltál még?:O:D
2010. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnézve a többi pasi statjait, jóval felettük vagyok (125 pont összesen). Szóval nem értem, hogy hogy van képük egyeseknek nem visszajelölni, mikor a valóságban is mindenki jóképűnek és jófejnek tart :)
2010. ápr. 4. 20:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most hirtelen elkezdtek visszajelölni! Nem tudom mi lett, lehet csak én voltam türelmetlen :D
2010. ápr. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!