Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várnál ennyit egy lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnál ennyit egy lányra?

Figyelt kérdés

Nálam sajnos idő kell, hogy kialukuljon a vonzódás egy férfi iránt, minimum 2-3 hónap. Ha ennyi idő alatt nem fog meg valami benne, akkor már nem is fog. Viszont amíg nem vagyok biztos magamban és az érzéseimben, nem akarok lefeküdni senkivel, így minimum pár hónapot mindig várok. Ez baj? Fiúk, ti várnátok ennyit?

22/l


2016. márc. 23. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok. Sajnos. Egy csaj sem hajlandó ennyit várni rám.


24/F

2016. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
Mi is úgy jöttünk össze a párommal, hogy 1 hónap haverság, 2 hónap kerülgetés. Én kerestem a társaságát, jó volt vele lenni, és néha voltak kétértelmű párbeszédek közöttünk.
2016. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal 4 hónapig ismerkedtünk mire találkozni tudtunk (távkapcsolat).2 év együtt járás után feküdtünk Le és 4 éve vagyunk együtt.

19L

2016. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez teljesen az ismerkedés módjától függ. Ha valakivel direkt társkeresési céllal ismerkedsz meg, akkor nagyon minimális az esélye, hogy ennyit vár.

Viszont sok kapcsolat alakul ki közös társaságban, kvázi haveri viszonyból, vagy éppen barátságból: ebben az esetben bőven van lehetőség megismerni egymást, akár hónapokon keresztül, mindenfajta elköteleződés nélkül. Nekem eddig komoly kapcsolataim csak úgy alakultak ki, hogy előzőleg már min. fél éve ismertük egymást, fokozatosan alakult ki a vonzalom. Így mire összejöttünk, már egyértelmű volt a helyzet, nem kellett hónapokig húzni a randizgatást, ismerkedést, tudtuk, hogy egymást akarjuk. (Eddig ilyenből lett egy 7 évig és egy 11 évig tartó kapcsolatom, illetve a mostani, ami fél éve tart).

2016. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem leginkább, mert ugye itt nem csak az a helyzet, hogy várni akarok, hanem arra is van esély, hogy pár hónap után rájövök, hogy képtelen vagyok vonzódni iránta, és semmi nem lesz a dologból. Nagyon bűntudatom volt miatta, de volt már ilyen sajnos.
2016. márc. 23. 12:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez kizárólag attól függ, hogy ezt hogyan kommunikálod felém. Ha hiszek Neked, ha következetes Vagy és őszinte akkor simán bevállalom a 3 hónapot is szex nélkül, de ez nem azt jelenti, hogy Te hátra dőlsz közben és győzködöd magad.

Ha azt érezteted a partnereddel,hogy Ő fontos számodra, és eszerint is viselkedsz, ergo értékeled a munkáját akkor ez működhet. Visszaigazolás nélkül senki sem fog küzdeni érted, mert teljesen megbomlik a két fél közötti egyensúly!!

38F

2016. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért 2-3 hónap egyáltalán nem sok, simán megoldható.
2016. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, ha szeretném akkor igen.
2016. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2-3 hónap okés.
2016. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát lepontozhattok de én nem várnék ennyit!
2016. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!