Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot de 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot de 2 hete össze vesztünk. Megakarom vele beszélni a dolgot de a leveleimre nem ír vissza, ha kérem hogy jöjjön fel msn-re nem jön. A leveleimet nem tom hogy elolvassa-e. De myvipen állandóan engem nézeget. Most mit akar?

Figyelt kérdés
nem tudom mit csináljak?idegeskedek és idegeskedek.már annyira hiányzik..és minden este elkap a sírás...:((
2010. ápr. 4. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit, ha érdekled, fog keresni:) amúgy min vesztetek össze ennyire?
2010. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Személyesen esetleg nem tudnál vele beszélni? Úgy már csak nem küldene el....

De ha nem akar veled úgy sem beszélni, lehet hagynod kellene neki még egy kis időt, amíg lenyugszik, átgondolja a dolgokat. Aztán megpróbálhatsz vele megint beszélni, de ha még akkor sem akar, el kell felejtened, sztem, mert a pasik nagyon szeretik, ha valaki rájuk akaszkodik. És az amúgy is azt jelenti, hogy számára teljesen vége....

2010. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
leírtam e-mailbe.olvasdd el
2010. ápr. 4. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet h haragtartó... én is ilyen vagyok.. Lassan 2 éve ismerek egy csajt... és abból 1 évet nem beszéltünk... mert haragudtam rá. ő is sírt nagyon... Hát az idő az mindent megváltoztatt.. de szerintem próbáld majd meg személyesen... ha haragszik rád, szerintem úgy is hozzád fog szólni... csak mogorván, durván( Bár ha 2 hete tőrtént, ak már nem igazán mérges miatta) Attól is függ, h min vesztettek össze... próbáld meg személyesen, és hát ki fog derülni... Sok sikert hozzá!! :)
2010. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!