Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy reagálnátok srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok srácok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtem meg egy férfivel. Nagyon szimpatikus és kedves volt. Én mégis lemondtam a találkát... Viszont azóta folyamatosan azon rágódom, hogy mégis meg kellene próbálni.

Szóval ha 2 hét után rátok írna a nő, hogy mégis szeretne találkozni, akkor mit tennétek? Lepattintanátok, vagy rábólintanátok a dologra?


Köszönöm a válaszokat! :-)


2016. márc. 27. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Veszíteni nem veszthetsz, max azt mondja hogy nem. Ha meg még is akar akkor valószínű toleránsabb és nem sértődött be az előzőn tehát nem durcás kisgyerekként reagál.
2016. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VirágésBence ***** válasza:
70%
Normális társat kereső férfi ha még nem talált mást biztos, hogy nem fog visszautasítani, ha csak nem túl büszke.
2016. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
igen mondanék ha még nem találnék azóta párt
2016. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
ha nincs önbecsülése a pasinak, akkor elfogadja, és úgy ugrál ahogy te fütyülsz. Lásd első 3 válaszoló, akik a saját heréjüket is levágnák, csak hogy találkozhassanak egy csajjal.
2016. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na akkor holnap bepróbálkozom.. :-)

Kedves négyeske! Tök jó, hogy te olyan kis tökéletes vagy....

2016. márc. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!