Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon meleg és csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meleg és csak barátkozni akar, vagy hetero és tetszem neki?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és van egy fiú ismerősöm, aki tetszik nekem, elég jóképű, de tudtommal nincs barátnője(legalábbis sosem beszél a magánéletéről). Sokszor rajtakapom, h bámul, meg elkapja a tekintetét, sokszor mosolyog rám, keresi a társaságom, ha hozzám beszél mindig mélyen a szemembe néz, gyakran zavarban van a közelemben. Alapvetően fiúsan viselkedik, a haverjai inkább fiúkból állnak. Csak abból gondoltam, hogy meleg lehet, h pl. egyszer amikor nagyobb társaságban szóba került a meleg téma, hirtelen rögtön ki kellett mennie mosdóba, olyan volt mintha elmenekült volna a téma elől, meg nem tudom elhinni, hogy ilyen jóképű fiúnak nincs barátnője, ha hetero. Meg ha valóban tetszem neki, akkor miért nem hív el valahova?
2016. márc. 29. 16:24
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
Ennyiből egyáltalán nem biztos, hogy meleg, de lehet biszex is vagy csak szimplán fél egy lányhoz közeledni, igazból itt senki sem tudja a választ, honnan is tudhatnánk?
2016. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mi alapján lehet megállapítani?
2016. márc. 29. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy fiú, szegyenlősen viselkedik a közeledben, nincs barátnője, de jóképű. Nem szivesen beszél a magánéletéről. Amikor szóba került a meleg téma éppen kiment a wc-re és akkor ez már egy NYOMÓS ok azt feltételezni h meleg lehet. TÖKRE logikus, bravo!
2016. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak hány a melegektől, és utálja ha ilyen dolgokról beszélget az ember.
2016. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meleg lenne és csak barátkozni akarna nem túl valószínű, hogy zavarba lenne a közeledbe.. ez sokkal inkább azt jelzi, hogy tetszel neki a többi jelet is figyelembe véve
2016. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha akar valamit, el fog hívni randira. Ha téged nem zavar a kezdeményezés, te is elhívhatod, aztán ha mellébeszél, akkor vagy mégsem jössz be neki annyira vagy tényleg meleg.
2016. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!