Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar velem járni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem járni a meleg barátom? (19/L)

Figyelt kérdés

Már 5 éve ismerjük egymást. Az elején nagyon tetszett nekem, mondhatni rajongtam érte, ő nem akart tőlem semmi "olyat".

Aztán, egyre ritkábban találkoztunk mert elkerültem kollégiumba. Ezután inkább testvérként tekintettem rá. Egy évvel később kiderült, hogy meleg.

Nemrég elkezdett nekem úgy írni, mint ahogy egy teljesen hetero fiú ír egy lánynak, aki tetszik neki. Aztán elmondta, hogy nem tudja mi ütött belé(hiszen eddig a pasik tetszettek neki és soha nem vonzották a lányok), de tetszem neki és velem akar lenni. Megkérdeztem és azt mondta, hogy nem azért akar velem lenni, hogy kipróbálja egy nővel a szexet, hiszen már volt lánnyal, hanem többet érez irántam barátságnál, és most már rajtam áll minden.

És itt kezdődnek csak igazán a gondok. Egész életemben bizonytalan voltam, féltem, hogy rosszul döntök.


Tudom, hogy a régi érzéseim nem tűntek el teljesen, de tartok attól, hogy meggondolja magát és inkább a fiúkat választja. Nem tudnám elviselni, ha újra miatta törne össze a szívem. Viszont félek, hogy hátralévő életemben a "mi lett volna ha..." kérdés kísért. Ez sajna egy ördögi kör.

Nemsokára találkozunk, viszont nem tudok neki mondani. Kérlek segítsetek!

Ő 27 éves, én 19.



2016. jan. 4. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már volt sráccal, és lánnyal is, de melegnek vallja magát, akkor biszex, nem meleg.

Vagy pedig csak ezt adta be neked, hogy meleg, és nem is volt még sráccal. Ez által nem tekintesz rá nyomulósként, és szép lassan taktikázva a bugyid közelébe kerül, amikor beismeri ezzel a "nem tudom mi ütött belém" szöveggel a valódi hetero mivoltát. :)

2016. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát ez a srác egyáltalán nem meleg. Egy meleg férfi nem vonzódik a nőkhöz szóval nem tud lefeküdni velük. Ez ilyen kamu szöveg, hogy könnyebben megfektessen szerintem xD
2016. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Azért küld el kivizsgáltatni, mielőtt lefekszel vele, ne hogy elkapj valamit... Sok szaros segg után a te vaginádba akar majd hatolni.
2016. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a "kiadom magam melegnek, akire olyan nagy hatással vagy, hogy megmenthetsz" most elég divatos csajozási módszer lett. :D
2016. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegyük fel összejöttök, minden happy, aztán rájössz, hogy van melletted egy pasi is, akivel megcsal..

na, ezt nem kívánom senkinek. Sok ilyen él a házasság fedezékében, nem vállalja fel nyíltan magát :( (N)

2016. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy neki kamu kapcsolat kell, hogy védekezen valami ellen.
2016. jan. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy neki csak kamu kapcsolat kell.. És attól is félek, hogy rájön, hogy neki mégis a fiúk kellenek. :/
2016. jan. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!