Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak! Mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mennyire gyakori nálatok, hogy egy lány/nő csak a mellmérete miatt tetszik meg, csak kelti fel a figyelmed?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen esetek száma valahol a nulla felé konvergál. Valamint erről az a személyes véleményem, hogy alapvetően értelmes férfinak csak emiatt nem fog megtetszeni egy nő sem.
2016. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Rám nem jellemző.
2016. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fordult ilyen elő a 21 évem alatt.
2016. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt még ilyen. Ami azt illeti nekem a mellek annyira nem számítanak inkább láb fenék arc de egyébként az összkép a legfontosabb.
2016. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

A nagy mell előny, de csak ez kevés - ha csak ez számítana akkor a szélsőségesen kövér nőket szétszednék.


De azért inkább legyenek mellei, semmint ne.

2016. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én eléggé azzal keltettem fel a férjem figyelmét, de persze később kiderült hogy amúgy is mindenben passzolunk :).
2016. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nem igazán szeretem az olyan nőket, akik így hívalkodnak.. Egyszerűség párti vagyok. :)
2016. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

kisugárzás...

nekem ez a kulcsszó. mellmérettől és egyéb más száraz adattól függetlenül.

2016. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy barátnőm,akivel azért jöttem össze mert szexuálisan izgatott mit lehet két jó nagy mellel kezdeni. Egy jó hónapot voltunk együtt, aztán rá kellett jönnöm, hogy ebbe is bele lehet unni. Jó volt a szex, de azon kivűl semmiben nem passzoltunk. Egyszer elmentünk melltartót venni, a méret 80e vagy 80f volt, hatalmas mellei voltak. :)

38F

2016. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7: tehát ha valakinek alapból nagy a melle, az automatikusan hivalkodó? miközben semmit nem tud csinálni hogy kisebb legyen? érdekes...
2016. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!