Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan lány tetszik aki foglalt?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem régóta csak nbem mertem neki irni meg oda sem mertem menni mert félős voltam.Elvileg énis tetszettem neki mert állandóan néz meg osztálytársaimnak is mondta.Közben nekem is volt egy 2 éves kapcsolatom meg neki is,és pont véletlen majdnem egyszerre lett vége.Most az osztálytársammal jött össze 3 hete de mindig engem néz igyis :D Egy hete ráirtam és szinte minden nap beszélek vele.Szerintetek mit csináljak?
2016. márc. 5. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha foglalt, akkor foglalt.
2016. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mégis néz engem ezt nem értem ...
2016. márc. 5. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Találd fel magad. Menj oda és mond meg neki ha érzel valamit iránta. Ha meg csak tetszik akkor várd meg még szakítanak. Az meg hogy néz....tilos rád néznie? De amúgy megkérdezhetnéd tőle hogy áll a pasijával lehet hogy dobja ha konkrétan beszélgetnél vele a kapcsolatról. (Érdekes hogy felnőtt párkapcsolat kategóriába tetted...)
2016. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi ez jó tanács:)

de feltünően nagyon néz engem már távolról :D

2016. márc. 5. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!