Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne ha egy osztály...

Gáz lenne ha egy osztály társammal ugyan olyan ruhát vennénk fel?

Figyelt kérdés
A suli első napja mindig is nagy stresszt keltett bennem,de most mèg jobban izgulok. Az egyik ismerősömnek is olyan pólója van mint amit én most kaptam és imádom,a stílusa is illik hozzám. Ez a kedvencem és szeretnék abban menni iskolába. Lehet,hogy rajta is ez lesz és nem akarom,hogy kopizósnak tartson. Szerintetek felvehetem??

2015. júl. 31. 19:11
 1/4 Gyémántlány ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy miben megy, tisztázzátok le a dolgokat. Semmi gond nincs igazából az egyforma ruhákkal, de azért ugyanazon a napon kellemetlen lehet hordani. Mindenesetre ha el akarod kerülni a dolgot, írj neki.
2015. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel,nem tudom mit kell ezt túl aggódni.Tetszett neked egy póló,megvetted,ő is ugyanígy tett,annak ellenére,hogy nem beszéltetek össze.Nem nehéz,velem is volt már sokszor így,de nem ciki,nem fog koppintósnak tartani,elvégre honnan tudnád,hogy neki is pont olyan van?Nyugodtan vedd fel!
2015. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van három osztálytársam, mindháromnak ugyanolyan pulcsija van, és egyszerre is szokták hordani. :D
2015. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első napon nem ünneplőben kell menni?
2015. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!