Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác a randi után napok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác a randi után napok óta nem jelentkezik és nem is olvassa el az üzenetemet akkor érdemes még várni rá?

Figyelt kérdés
Ha a srác a randi után ugyan leírta, hogy kedves vagyok, meg hogy látta, hogy feszélyezett voltam..de a válaszom erre már nem olvadta el, magyarán baszik rá..és nem is ír, már két napja, az ilyenre gondolom nem érdemes még várni ugye fiúk?Vagy adjak még neki pár napot? hátha méltóztatik elolvasni az üzenetem és válaszol..De ezt olyan tuskóságnak gondolom. én mindenkinek válaszolok, vagy ha nincs időm rá, akkor leírom, hogy majd később. Persze azóta már belépett egy csomószor a facebookra..Ez olyan bunkó dolog szerintem.

2016. ápr. 3. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát van valami csoda elmélet, ami szerint várni kell 3 napot, de szerintem kuka. 22/F
2016. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy olyan elmélet, miszerint a nőt első randi után 2-3 napig hanyagolni kell, mert akkor kaparni fog, de nekem ez elég gáz. Ócska manipuláció.

Ha napokig nem képes válaszolni a levelemre valaki, akkor az bizony kuka.

2016. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már beszéltetek, kommunikáltatok a randi óta és az félbemaradt akkor nem sok esélyt látok a folytatásra.

38F

2016. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát végül írt..de azzal is csak felbaszott..:/ nem tudom miért nem képes valaki normális kedves üzenetet írni, vagy legalább megkérdezni hogy mi van velem, vagy bármi..akkor minek írt egyáltalán?? még nem válaszoltam neki, gondoltam alszok rá egyet..de igazából nem tudom, hogy válaszoljak-e egyáltalán.
2016. ápr. 3. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtős. Ha érdekled akkor már vagy aznap vagy másnap ír. De végül mit írt vissza amúgy?
2016. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta már beszéltünk még egyszer..de még mindig nem tudok kiigazodni rajta. amikor beszélünk kedves, de napokig semmi utána..és nem is hívott el azóta sehova..szóval nem sok esélyt adok a dolognak már.
2016. ápr. 7. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak nem egy Levente nevű srácról van szó?
2016. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Határozottan nem Levente a neve..:D
2016. ápr. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!