Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha kiderülne hogy a párotok testvére szellemileg enyhén sérült? Kizáró ok egy komoly kapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet is :-)
2016. ápr. 4. 08:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bennem fel sem merült az, hogy az ilyesmi zavaró tényező lenne, egy kapcsoltnál.
2016. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos "zavarna", elvégre ki örülne egy ilyen helyzetnek?

Nem.

27/N

2016. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Minthogy nem a páromnak van ilyen problémája, hanem a testvérének, akihez azért olyan nagyon sok közöm feltehetően nem lesz, ezért nyilvánvalóan nem lenne kizáró ok. Az emberek általában, és így én is, zavarban vannak bármilyen fogyatékossággal élő emberrel szemben, nem tudom, hogyan kell vele viselkedni, így az elején, amíg meg nem szokom és meg nem tanulom, egészen biztosan szükségem lenne a párom segítségére és megértésére, hogy megfelelően tudjam kezelni a helyzetet. Eleinte biztos, hogy kellemetlen lenne, de később már szerintem ez is egy ugyanolyan természetes helyzet lenne, mint bármi más. Akkor meg már nem zavarna szerintem :)
2016. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jah, 23/N
2016. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nálam igen, mert, ha pl. ketten vannak testvérek akkor elég valószínű, hogy előbb-utóbb a párom kapja meg az ápolását és segítését, ami nem egy kis összeg soha, valamint legtöbbször egész embert kíván, aki valahogy mindig a feleség/női élettárs lesz, még akkor is, ha semmi köze nincs az adott emberhez. Én ilyet pedig soha senki kedvéért nem vállalok be.
2016. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csak meg kellene szokni, az elején biztos furcsa lenne, mert ugye ki kell tapasztalni, hogy kell vele viselkedni. De nem kizáró ok komoly kapcsolatnál, hacsak nem akarná, hogy ő is velünk éljen (majd).
2016. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zavarna, ha nekünk kéne ápolgatni később.
2016. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Több munka és több pénz, de nem kizáró ok.
2016. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Anyám pszichés beteg, és eléggé idegesítő módon. Amíg vele éltem egy háztartásban (anyagi és megélhetési okokból), addig esélyem sem volt arra, hogy tartós párkapcsolatom legyen. Elköltöztem, valószínűleg javulni fognak a lehetőségeim, a testvéremnek is segített a különköltözés (neki a munkája révén van szolgálati szállása, saját lakása nincs, de gyakorlatilag külön él, és azóta lett tartós kapcsolata is, nekem ilyet nem biztosítottak a munkáltatók, így saját lakást vettem, amint összejött a pénz).


Ha nem kell együtt élni az ilyen sérülttel/beteggel, akkor engem nem zavar.

2016. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3%
Az én értelmi szintemhez képest az emberek 99%-a szellemileg súlyosan visszamaradottnak hat, úgyhogy megtanultam ezzel együtt élni.
2016. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!